נוסעים לחו"ל? דאגו לביטוח נסיעות לחו"ל עם הביטוח של פספורט קארד!

הארכת ביטוח פספורט קארד

רוצים להאריך את הטיול? רוצים להאריך את ביטוח הנסיעות לחו"ל של פספורטכארד? הנה כל המידע שאתם צריכים להכיר.

כמה עולה להאריך את הביטוח?

ב-99% מהמקרים, מחיר הארכת ביטוח פספורט קארד יהיה זהה למחיר היומי שקיבלתם בהצעה המקורית שכבר קיימת בעבורכם. ישנם מקרים קיצוניים בהם תיהיה תוספת למחיר, זה כאשר יש שינוי במצב הרפואי וקיבלתם אישור להארכת הביטוח. כמו כן, ישנם מקרים בהם תקבלו הארכה ללא תוספת תשלום, עברו לפסקה הבאה לקבלת הסבר על כך.
 

הארכת ביטוח פספורט קארד

באיזה מקרים נקבל הארכת פספורט קארד בחינם?

המקרים בהם תקבלו הארכת ביטוח פספורט קארד אינם מחייבים את החברה לספק לכם אותם ללא תשלום ולרוב נעשים כ"מחווה" ובתור סיוע. אנו יודעים כי היא אכן מספקת הארכות מסוימות ללא תוספת תשלום ואף יוזמת אותם מראש (לעיתים), אז מה המקרים?

 • עיכוב בטיסה: אם יש לכם דיליי בטיסה וחולף לו יום, כאשר תצרו קשר עם פספורט קארד בין אם זה למטרת הארכת ביטוח הנסיעות או בשביל להפעיל את ההטבה "flight delay", הנציג כבר יעדכן אותכם כי קיבלתם יום נוסף בביטוח במתנה. *אנו חייבים להחריג, שהחברה שומרת את הזכות לעצמה האם לתת את הארכה בחינם או לא וזה תלוי מקרה.
   
 • מצב רפואי: גם כאן יש מקרה דומה, אם בגלל מצב רפואי שבגללו הפעלתם את ביטוח הנסיעות ואתם נמצאים בבית חולים או לא יכולים לטוס כרגע. לרוב החברה תספק לכם כיסוי גם בעבור המשך הימים הנוספים בהם אתם שוהים בחו"ל.

איך עושים הארכת ביטוח פספורט קארד?

אז בואו נתקדם, איך בפועל עושים הארכת ביטוח פספוכטארד? הנה הדרכים:

האם קיימת מגבלת ימים להארכת פספורטכארד?

כן, ישנה מגבלת ימים מקסימליים בהם ניתן להאריך את הביטוח, חשוב לציין כי בשיחה טלפונית ישנם המון מקרים חריגים בהם תקבלו אישור מעבר לתקופה המוצהרת.

 • גיל 0 עד 18, ניתן להיות מבוטח לתקופה מקסימלית של עד כ-90 ימים.
   
 • בין הגילאים, 19 ועד לגיל 60, תקופת הביטוח המירבית היא עד כ-180 ימים.
   
 • בין הגילאים 61 ועד לגיל 75, ניתן לקבל ימי ביטוח מקסימליים של עד כ-90 ימים.
   
 • ומעל לגיל 76, תקופת הביטוח הסופית היא עד כ-30 ימים.

מהם המקרים בהם לא נוכל לקבל הארכה?

ישנם מקרים בהם לא תקבלו כלל אישור להארכה, כמובן - אלו נתונים יבשים (שכדאי להכיר), אבל תמיד ישנם "חריגים בביטוח" שיכולים לקבל אישור גם במקרים האלו:

 • שימוש בסמים - במידה ואושפזתם עכב שימוש בסמי הזייה, חברת הביטוח שומרת לעצמה את הזכות לבחור האם להאריך לכם את ביטוח הנסיעות.
   
 • מצב רפואי - אם לפני תקופת הארכה, לצורך העניין בתחילת הטיול, הפעלתם את הביטוח בגלל מצב רפואי וכעת אתם בסדר, אבל רוצים לטייל עוד - לא בטוח שתקבלו אישור להארכה.
   
 • מצב בריאותי מורכב - במידה וטסתם וחתמתם הצהרה על כך שמצבכם הבריאותי מורכב ושיש לכם מחלה כרונית כלשהי, לא תמיד תקבלו אישור להמשך הטיול.
   
 • היריון - בגודל מאשרים לטוס עד שבוע 32. אם אתן לקראת חריגה מהשבוע הנ"ל, רק וועדות מיוחדות מאשרות הארכת ביטוח פספורט קארד במקרים כאלו. אם זה סתם לצורך המשך טיול - ככל הנראה שלא תקבלו אישור.
   
 • גיל - כל מבוטח שהוא מוגדר מעל גיל 75 ואכן עשה ביטוח נסיעות לגיל הזהב, לרוב לא תקבלו אישור להמשך הארכת ביטוח פספורטכארד.