נוסעים לחו"ל? דאגו לביטוח נסיעות לחו"ל עם הביטוח של פספורט קארד!

ביטוח כבודה

מה זה ביטוח כבודה? מה הוא מכסה? ומה יש לחברת פספורטכארד להציע לי בנושא? המשיכו לקרוא ואנו בטוחים כי תראו לנכון להזמין את ביטוח הנסיעות של פספורטכארד בתוספת ביטוח אובדן כבודה לחו"ל.

ביטוח כבודה לחו"ל עושים כאן

גם אלו אשר לא טסים עם כבודה בעלת ערך רב, אף אחד לא רוצה להגיע לחו"ל ולגלות שהמזוודה שלו הלכה לאיבוד בדרך. בדיוק בשביל מקרים אלו קיימת פוליסת ביטוח כבודה של פספורט קארד אשר מעניקה גם במקרה של איחור פיצוי כספי. המשיכו לקרוא לעוד מידע! כמו כן, תוכלו להזמין כבר עכשיו.
 

רכוש פספורטכארד מכאן

כיסוי לכבודתו ומטענו האישי של המבוטח

 גבול האחריות עד 2,500  דולר בגין אובדן / גניבה של הכבודה. ישולם למבוטח פיצוי במקרה של אובדן או גניבה שקרו לכבודתו במשך תקופת הביטוח.

מה מכסה ביטוח כבודה פספורט קארד?

  • כיסוי להוצאות לשחזור מסמכים עד 150 דולר: הוצאות לשחזור דרכון, כרטיס טיסה ורישיון נהיגה – חשוב לדעת שכחלק מכיסוי לכבודה ישנו גם סעיף המעניק כיסוי לפריטים הללו.
     
  • כיסוי של עד 500 דולר לדברי ערך: מתכת יקרה, יהלום, תכשיטים, אבני חן, שעון, דברי חשמל אלקטרונים או אופטים, כלים מוסיקליים ופריטי קודש. 
     
  • כיסוי של עד 300 דולר לפריטים: פריטי לבוש והלבשה תחתונה ונעליים.
     

ביטוח כבודה

מה זה ביטוח כבודה לחו"ל?

כאשר אנו יוצאים לחו"ל, גם אם מדובר בנסיעה קצרה ושגרתית - ברוב המקרים אנו לוקחים איתנו ציוד ומזוודות רבות על מנת שלא נמצא את עצמנו חסרי אונים. ברוב המקרים הכבודה שלנו יקרת ערך, ואנו נעשה את הכל על מנת שתגיע איתנו ליעד - אך בחלק מן המקרים השאיפות שלנו נתקלות בגורמים אשר מעלימים לנו חלק מן הציוד שלנו.

 

הפרוצדורה יכולה להתרחש בעת השליחה שלהם במסוע בנמל התעופה או באמצעות גנבים - אשר מסתובבים בכל מקום בעולם. חברות ביטוח רבות מציעות לכם ביטוח כבודה לחו"ל, אשר מקנה לכם שקט נפשי - וגורם לכם להבין כי זה משהו שהינכם חייבים לרכוש בטרם אתם יוצאים לטיול הקצר או הארוך שלכם.

 

תוכלו למצוא מידע נוסף בוידאו הבא:

האם אפשר לעשות ביטוח כבודה בלבד?

דרך פספורט קארד לא ניתן לבצע ביטוח כבודה בלבד. ביטוח הכבודה הוא חלק מהרחבות הפוליסה הבסיסית, אשר מקנה כמובן גם ביטוח רפואי בחו"ל. אנחנו כמובן לא ממליצים לטוס ללא ביטוח נסיעות לחו"ל שאינו מכסה מקרה רפואי וכמובן ממליצים לבצע הרחבה לביטוח הכבודה.

איבוד כבודה - כל מקרה לגופו

לעיתים אנו נוטים לחשוב כי על כל אובדן כבודה היננו מבוטחים, אך חשוב מאוד שתפקידו על הכתוב בביטוח הנסיעות שעליו חתמתם. כל חברת ביטוח תפרט לכם את המקרים של איבוד כבודה עליהם הינכם זכאים, ואת גובה הפיצוי אשר אתם עשויים לקבל כתוצאה מהמקרה. כל חברת ביטוח נוהגת במנגנון אחר, ולכן יכול להיות שתשיגו ביטוח הרבה יותר משתלם כתוצאה מהשוואת ביטוחים בין חברות הביטוח השונות, תוכלו לעיין כאן ולראות את המחירים שחברת פספורטכארד מציעה.

נסיעת עסקים הכולל כיסוי כבודה

כאשר איש עסקים יוצא לנסיעה עסקית, אל החפצים האישיים שלו עשויים להתווסף גם חפצים יקרי ערך אשר קשורים למקום העבודה שלו. עבור אותו בן אדם, החפצים הללו הם אלה אשר גורמים לו להרוויח את הפרנסה שלו - ואיבוד שלהם עשוי להכניס אותו לבעיות רציניות. במידה והינכם רוצים להתאים לכם ביטוח נסיעות אידיאלי, חשוב שתבחרו סוכן נסיעות אשר יתאים לכם ביטוח מושלם - אשר יכסה אתכם על כל מקרה אנו ממליצים כמובן על ביטוח כבודה חול ורצוי לעשות זאת בעזרת ביטוח פספורטכארד.

רוצים שסוכן יחזור אליכם?
השאירו פנייה או חייגו כעת:
055-9589080

הקדימו תרופה למכה

באפשרותכם למנוע מקרים בהם הכבודה יקרת הערך שלכם תיפגע, ולכן בטרם הינכם יוצאים לנסיעה כלשהיא - תבדקו כי הביטוח אותו רכשתם בפספורטכארד אמור לכסות אתכם מכל ההיבטים. ייעוץ עם סוכן נסיעות עשויה לעשות את העבודה.