נוסעים לחו"ל? דאגו לביטוח נסיעות לחו"ל עם הביטוח של פספורט קארד!

ביטוח נסיעות לתרמילאים

מבין הביטוחים הנפוצים כיום והפופלארים הם ביטוחי הנסיעות לתרמילאים הכוללים מגוון רחב של כיסוים, חברת פספורט קארד מספקת ביטוח מטיילים ותרמילאים אשר מספק פתרון לצרכים ומאפשר להזמין פוליסת ביטוח מודולרית בהתאם לאופי הטיול ומדינת היעד הנבחרת.

ביטוח תרמילאים של חברת פספורט קארד

חברת פספורט קארד מעניקה כיסוי ביטוחי מקיף לתרמילאים ישראלים הנוסעים לחו"ל לתקופות ארוכות בכל מדינה בעולם. ביטוח הנסיעות לתרמילאים של פספורט כארד מתייחס לאופי הנסיעה הייחודי של התרמילאים הישראליים ובכך מאפשר להם לקבל כיסוי מותאם אישית. כיסוי זה עשוי לכלול הרחבות כאלה ואחרות כמו הרחבות ביטוח לספורט אתגרי, איתור חיפוש וחילוץ ע"י צוות מיומן וכיסוי לכבודה לכל אורך הטיול.

רכוש פספורטכארד מכאן

הזמינו עוד היום ביטוח תרמילאים מומלץ

אוהבים לטייל בעולם? אל תשכחו קודם כל לעשות ביטוח מטיילים! (במידה והנכם טסים לדרום אמריקה, ראו כאן מידע על ביטוח נסיעות לדרום אמריקה). רוצים לטוס בראש שקט? אל הטיול הגדול או לכל טיול תרמילאים באשר הוא, כדאי לבצע את ההכנה המקדימה ולהוריד לעצמכם כמה דאגות מהראש. ביטוח תרמילאים מומלץ הוא כזה אשר מספק כיסוי בהיבט הבריאותי ומאפשר לכם לקבל מידע וכמובן שירות במצבי חירום כאלה ואחרים.

 

בטיולים של תרמילאים, כדאי להוסיף סעיפים מסוימים שאינם בהכרח נדרשים במסגרת טיולים אחרים וזאת מאחר ולעיתים קיים הצורך במהלך טיול של תרמילאים בשירותים כמו הטסה רפואית בשל מצב חירום, או מענה מהיר בשפה העברית של נציגי חברת הביטוח, אשר זמין 24 שעות ביממה.

 

ביטוח תרמילאים לחו"ל

כיצד נקבע מחיר ביטוח הנסיעות לתרמילאים?

ישנם מספר פרמטרים אשר עשויים להשפיע על מחיר ביטוח נסיעות לתרמילאים כמו למשל תקופת הביטוח הנדרשת לכם, סוגי ההרחבות שתרצו להוסיף על פוליסת הבסיס וכמובן מצבכם הרפואי. כמו כן, גם משתנים כמו גיל המבוטח או יעד הנסיעה, ישפיעו באופן ישיר על העלות. 

 

לרוב ככל שגיל המבוטח יעלה, מחיר הפוליסה יעלה בהתאמה וככל שיעד הנסיעה יהיה מסוכן יותר, תיתכן התייקרות. תוכלו למצוא באתר שלנו מידע על פוליסות לפי מדינות. רוצים דוגמאות למחירים? היכנסו אל המחירון באתר ותוכלו לראות טבלה אשר מציגה את המחיר ליום, לפי גיל המבוטח.

 

באנר מטיילים

סעיפים שכדאי לבדוק בעת הזמנת הפוליסה

מזמינים ביטוח נסיעות לחו"ל למטיילים ולתרמילאים? כדאי שתבדקו לעומק שהסעיפים הבאים מופיעים:

  • סעיפים הקשורים להיבט רפואי: הוצאות רפואיות בחו"ל, פינוי רפואי מהיבשה, האוויר או הים וגם הטסה רפואית לישראל.
     
  • סעיפים הקשורים לכבודה ומטען אישי: כיסוי במקרה של גניבת התיק או המוצ'ילה, דבר אשר עשוי להתרחש במסגרת טיולים בדרום אמריקה, המזרח, מדינות עולם שלישי ומקומות נוספים. מידע נוסף על ביטוח כבודה, תוכלו למצוא כאן.
     
  • סעיפים הקשורים לפעילויות ספורט וגם אקסטרים: במהלך טיול תרמילאים, ייתכן ותמצאו את עצמכם מבצעים ספורט אתגרי מסוגים שונים, ייתכן ויהיה מדובר על ספורט אתגרי בגובה כמו סנפלינג, טיפוס קירות או צניחה חופשית וגם על פעילויות ספורט במים, כדוגמאת שייט קיאקים או צלילה.

יתרונות הכרטיס המגנטי של פספורט קארד

בעזרת הכרטיס המגנטי של פספורט קארד יוכל התרמילאי לשלם ישירות לנותן השירות הרפואי בחו"ל ובכך לחסוך את הוצאת הכסף מהכיס האישי שלו ואת ההתעסקות בהגשת מסמכים ובתביעות בחזרתו לישראל.

 

הביטוח כולל כיסוי להוצאות רפואיות עד 2,500,000 דולר, כיסוי שכרו של מנתח, כיסוי לאשפוז ללא הגבלה ימים, כיסוי לגניבה / אובדן של הכבודה ועוד פתרונות רבים. אגב, במידה וזאת הפעם הראשונה שאתם מבצעים ביטוח שכזה, דעו כי איסוף כרטיס פספורט קארד יכול להתבצע מעמדת החברה, אשר ממוקמת בשדה התעופה בן גוריון.

 

ביטוח נסיעות לחו"ל לתרמילאים

מתכננים טיול ארוך? אל תוותרו על ביטוח!

ישנם אנשים אשר מתכננים טיול תרמילאות זמן רב. לרוב התכנון מלווה בפירוט מקיף של כל מקומות ואזורים שונים במדינת היעד, כמו גם בדיקה על האטרקציות השונות.

 

אחד הדברים החשובים ביותר שצריך לזכור בעת תכנון של הטיול הגדול, זה לסדר ביטוח נסיעות אשר יכסה אתכם לכל אורך הטיול - דבר שלעיתים עשוי להיראות מובן מאליו אך הוא לא בדיוק כך.

 

כיום ישנן פוליסות המיועדות לטיולים אורכי טווח, בין אם אלו ביטוח נסיעות למזרח, למטיילים, תרמילאים ועוד. - כאשר טווח הזמן שלהם נע בין חצי שנה לעד שנה שלמה של טיול. תוכלו לקרוא גם על ביטוח נסיעות שנתי לחו"ל ולקבל מידע שעשוי להיות רלוונטי לכם.

 

ביטוח נסיעות לתרמילאים

לא רק תרמילאים: למי עוד הפוליסה מתאימה?

כיום ישנן סיבות רבות שבגללן נדרוש מחברת הביטוח שלנו - ביטוח נסיעות ארוך טווח אשר יכסה אותנו למשך תקופת זמן ארוכה. לימודים, טיול אחרי הצבא, צורכי עבודה או סתם רצון לראות עולם - אלה הם רק חלק מאותם סיבות המצריכות אותנו למצוא סידור ארוך טווח בכל הקשור לביטוח נסיעות שלנו. הפתרון האידיאלי עבורכם זה פוליסה אשר תקפה לשנה, ותספק לכם שקט נפשי לזמן רב.
 

באנר פספורט קארד

פוליסה סטנדרטית לא מתאימה? הוסיפו הרחבות

עליכם לדעת כי גם ביטוחי נסיעות לחו"ל אשר מיועדים לתקופת זמן ארוכה, הם עדיין לא מכסים את כל מה שאתם דורשים - ולכן חשוב מאוד שתבדקו את הפרטים האלה בטרם הינכם יוצאים למסע הארוך שלכם. ברוב המקרים ביטוח אשר תקף לשנה יכסה אתכם במקרים של חילוץ והצלה, הטסת חירום לארץ וטיפול בארץ. עליכם לדעת כי כל יעד שאליו אתם טסים, יצריך מכם התאמה מחודשת של הפוליסה בהתאמה אליו.

ביטוח תכולה וציוד לקראת נסיעה ארוכה

נסיעה ארוכה יכולה להוביל אתכם לשינוי בדברים איתם תיסעו ותחזרו, אך בסופו של דבר ישנם את הפריטים החשובים אשר ילווה אתכם לכל אורך הטיול. עליכם לדעת כי ביטוח ציוד ותכולה לקראת נסיעה ארוכה זה מתכון מצוין לשקט נפשי, בסופו של דבר אינכם רוצים למצוא את עצמכם שוברים את הראש עם בעיות במטען שלכם - דבר שעשוי להרוס לכם את כל הטיול לפני שהוא יצא לדרך.

רוצים שסוכן יחזור אליכם?
השאירו פנייה או חייגו כעת:
055-9589080

שאלות נפוצות על ביטוח מוצ'ילרים

האם כל ביטוחי הנסיעות למוצ'ילרים הם זהים?

ממש לא. כל חברת ביטוח מספקת כיסויים שונים בפוליסה. לכן כדאי לקרוא היטב כל סעיף וסעיף ולראות שהפוליסה מתאימה לכם. 


איך אדע אם אני זקוק לפוליסה מורחבת או לפוליסה סטנדרטית?

ביטוח הנסיעות של פספורט קארד מותאם בצורה אישית לסוג הטיול שלכם. ייתכן שתזדקקו לפוליסה הבסיסית אך ברוב המקרים נדרשות הרחבות כאלה ואחרות, למשל לפעילויות אקסטרים. תוכלו להתייעץ עם נציגי חברת הביטוח לפני ההזמנה ולקבל מידע נוסף.


מדוע ביטוח תרמילאים לחו"ל הוא הכרחי?

בגלל שטיול כזה עשוי להתאפיין בסיכון גבוה יותר מאשר טיולים אחרים, מה שיוביל להוספת שירותים כמו הטסה רפואית, פינוי בשעת חירום ועוד.