נוסעים לחו"ל? דאגו לביטוח נסיעות לחו"ל עם הביטוח של פספורט קארד!

ביטוח נסיעות ספורט אקסטרים (אתגרי)

מחפשים ביטוח נסיעות לחו"ל אקסטרים? באמצעות חברת PassportCard ניתן להזמין ביטוח ספורט אתגרי לחו"ל בעבור פעילויות אקסטרים כאלה ואחרות. ישנה כמובן אופציה להרחיב את הביטוח למגוון סוגים ופוליסות נוספות, קראו וגלו מה הפוליסה הנ"ל מכסה.

ביטוח נסיעות ספורט אתגרי של פספורט קארד

אם אתם טסים לחו"ל במטרה לקחת חלק בספורט אתגרי כזה או אחר, אתם חייבים לדאוג לעצמכם להגנה וכיסוי ביטוחי לשעת צרה. ביטוח נסיעות לספורט אתגרי מכסה סעיפים סטנדרטיים שתוכלו לקבל גם בביטוח נסיעות רגיל לחו"ל כמו כיסוי במקרה של אובדן כבודה או קיצור נסיעה אך גם סעיפים ייחודיים לספורט אתגרי, עליהם נרחיב בפסקה הבאה.

 

ביטוח נסיעות אקסטרים

כיסוי לספורט אתגרי ואקסטרים

חשוב לדעת ולזכור את המושג "ספורט אתגרי" מכיוון שהוא מתייחס לחלק מאוד מסוים בחופשה שלכם שעליו יינתן כיסוי מלא רק כאשר רכשתם את ההרחבה שנקראת כיסוי לספורט אתגרי לחו"ל. ההרחבה הזאת מעניקה כיסוי לספורט אתגרי ותחביבי כאשר הוא במסגרת של תחביב ומתייחסת לפעילויות מסוימות מוגדרות כפי שהגדרנו בהמשך העמוד. 

רכוש פספורטכארד מכאן

 
להלן רשימת הפעילויות שע"פ פספורט קארד מוגדרות כספורט אתגרי תחת ביטוח נסיעות לחו"ל אקסטרים ומחולקות לפי 3 סוגים:

פעילויות ספורט ביבשה

נסיעה על רולר בליידס.
נסיעה על סקייטבורד.
 רכיבה על אופני שטח.
 רכיבה על אופנועי מוטקרוס.
 נסיעת שטח בג'יפ.
 גלישת חולות.

פעילויות ספורט ימיות

✔ גלישת רוח וגלישת גלים
✔ שייט במפרשיות
✔ רכיבה על אופנוע ים ( ג'ט סקי )
✔ סקי מים
✔ שייט בקיאקים
✔ רפטינג בנהר
✔ מצנח רחיפה הקשור לסירה
✔ מצנחי גלישת מים
✔ שייט בסירות מירוץ
✔ צלילה חובבנית
✔ שייט אבובים
בננת ים

פעילות ספורט גבהים

 צניחה חופשית
✔ טיסה בכדור פורח
✔ גלישת מצוקים
✔ מצנח ממונע
✔ טיפוס הרים
✔ קפיצת באנג'י
✔ אומגות
✔ טיפוס קירות

פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל למטרת אקסטרים

כאשר אנו נמצאים בארץ אנו מרגישים בטוחים, לרוב בגלל שהחוק במדינת ישראל מכריח אותנו לעשות ביטוח לאומי אשר כולל בתוכו ברוב המקרים גם ביטוח בריאות. הביטוח הזה מגן ושומר עלינו מכל נזק או פגיעה עתידית אשר עשויה להיגרם לנו.

 

אך ברגע שאנו יוצאים מגבולות המדינה - הביטוח שלנו אינו תקף, ולכן אנו נדרשים לבצע גם ביטוח נסיעות לכל נסיעה אשר אנו עושים לחו"ל - על מנת להיות בטוחים כי אנו מכוסים על כל מקרה שלא יהיה.

רוצים לקבל מידע נוסף? צפו בוידאו הבא:
 

עוד על ביטוח נסיעות לחו"ל עבור ספורט אתגרי

 

ביטוח נסיעות ספורט אתגרי

מהו המקום המומלץ לבצע בו ביטוח אקסטרים?

כיום חברות רבות ועסקים רבים מביאים לכם את האפשרות לרכוש דרכם פוליסה אשר תהווה עבורכם ביטוח נסיעות לחו"ל. כמובן שלכל בחירה שלא תעשו - ישנם את היתרונות השמורות לה, וכמובן גם את החסרונות המזוהים איתה.

 

על מנת לבצע את הבחירה הנכונה של ביטוח נסיעות לחו"ל אשר יתאים לסטנדרטים שלכם - מומלץ לפנות לסוכן ביטוח אשר באמצעות הידע הרב שלו בתחום, יבצע עבורכם את ההתאמה המושלמת. אנו יכולים לספר לכם כי ביטוח נסיעות אקסטרים בחברת פספורט כארד הוא בין המשתלמים והמקיפים ביותר שקיימים בשוק.

 

ביטוח אתגרי

 

איך בוחרים ביטוח ספורט אקסטרים?

עליכם לדעת כי בחירת פוליסה בעבור ביטוח ספורט אקסטרים היא דבר חשוב אשר מצריך מכם לבדוק את הפוליסה בצורה מעמיקה וייסודית. מאחר ורוב האנשים אינם טסים לחו"ל במטרה לבצע פעילויות אקסטרים, נדרש לבצע התאמות מסוימות והרחבות של הפוליסה, אשר מתייחסות לנושא.

רוצים שסוכן יחזור אליכם?
השאירו פנייה או חייגו כעת:
055-9589080

שימו לב, הביטוח הוא לפעילות במסגרת תחביב 

ביטוח ספורט אתגרי מיועד לאנשים אשר מבצעים את הפעילות במסגרת תחביב בלבד ולא לאנשים אשר טסים לחו"ל לצורך השתתפות בתחרויות מקצועיות. במידה ואתם זקוקים בכל זאת לכיסוי בעבור השתתפות בתחרות ספורט מקצועיות או רשמיות (לדוגמה השתתפות בתחרות איירון מן או מרתון כזה או אחר) כדאי שתקראו על כך בעמוד של ביטוח ספורט תחרותי.

 

ביטוח אקסטרים לחו"ל

ביטוח אקסטרים בפספורט קארד - מתי זה טוב לכם?

ביטוח נסיעות אקסטרים הוא סוג של שיפור לביטוח הנסיעות הסטנדרטי - ומגן עליכם בעת טיול אתגרי. במידה והינכם עומדים לצאת לחופשת סקי (קראו על ביטוח סקי) או לטיול אשר משלב בתוכו המון פעלולים ואתגרי אקסטרים אשר עשויים לפגוע בכם - מומלץ לכם לברר את האופציה של פוליסת ביטוח נסיעות אקסטרים.

שאלות נפוצות על ביטוח נסיעות אקסטרים

מתכננים להזמין ביטוח המתייחס לפעילויות אקסטרים? הנה כמה שאלות ותשובות שכדאי שתקראו לפני הזמנת הפוליסה:

סוג הספורט שאני מתכנן לבצע לא מופיע ברשימה, מה עליי לעשות?

ישנם סוגים נוספים של ספורט אקסטרים שאינם בהכרח מופיעים ברשימה בעמוד זה. לכן, לפני הזמנת ביטוח נסיעות אקסטרים - כדאי לוודא באופן פרטני באשר לסוג הפעילות שלכם אל מול נציג של פספורט קארד.


מה עוד חשוב לבדוק לפני הזמנת ביטוח אקסטרים לחול?

כדאי לבדוק האם יש סעיף אשר מדבר על הטסה רפואית ופינוי אווירי במקרה חירום כזה או אחר מאחר וסעיף זה עשוי להיות רלוונטי לפעולות אקסטרים רבות כמו טיפוס על הרים, רפטינג ועוד.


אינני יודע אם אזדקק להרחבה במסגרת הטיול, האם עדיין כדאי לעשות אותה?

כדאי לבצע את ההרחבה מראש גם אם אינכם בטוחים בכך שתעשו פעילות אקסטרים כזו או אחרת מאחר ולא בטוח שיתאפשר לכם לעשות שינויים כאשר אתם נמצאים בחו"ל.