נוסעים לחו"ל? דאגו לביטוח נסיעות לחו"ל עם הביטוח של פספורט קארד!

ביטוח נסיעות לספורט תחרותי

טסים לתחרות בחו"ל? אולי לקייטנת ספורט? לנו יש ביטוח נסיעות אשר מכסה גם פעילות תחרותית, המשיכו לקרוא מה הפוליסה כוללת ותוכלו להזמין ביטוח שיאפשר לכם לטוס בראש שקט.

מתי צריך ביטוח נסיעות לספורט תחרותי?

ישנם מקרים רבים אשר בהם מטרת הטיסה היא השתתפות בתחרות ספורט כזאת או אחרת. בין אם מדובר על ספורט תחרותי או פעילות ספורט עממית כדאי לרכוש ביטוח נסיעות המתאים לספורט תחרותי, או יותר נכון לוודא שרכשתם את ההרחבה המתאימה.

 

ביטוח נסיעות לספורט תחרותי

כיסוי פעילויות ספורט ותחרויות בכל מדינה ומדינה

בשנים האחרונות ישראלים רבים טסים לחו"ל כדי להשתתף בפעילויות ספורט רבות ומגוונות. בנוסף ישנו ביקוש גדול לקייטנות קיץ לילדים בחו"ל שעיקרם הוא עניין ספורטיבי ותחרותי. פספורטקארד מאפשרת ללקוחותיה לבטח את עצמם גם כאשר מדובר על נסיעה לחו"ל שבה יהיו מעורבות פעילויות ספורט תחרותיות, מקצועיות, קייטנות ספורט למיניהן ו/או במסגרת ארגון או התאגדות מסוימת.
 

רכוש פספורטכארד מכאן

מה הכיסוי מעניק?

הרחבה זו תעניק כיסוי מלא לכל פציעה או בעיה רפואית שעלולה לקרות עקב השתתפות באחת מהפעילויות הרשומות מטה:
 
✔ כיסוי רמה א' – כדור עף, ריקודים, גלישה, טניס, רכיבה על סוסים, ריצת מרתון, כדורסל, כדורגל, באולינג, שחיה, כדור יד, התעמלות אומנותית, רכיבה על אופנוע במסלול מקצועי סלול ונהיגה ברכב במסלול מרוצים סלול.
$ עלות כיסוי רמה א' – 2 דולר ליום נסיעה.

✔ כיסוי רמה ב' – אולטרה מרתון, איש הברזל, טריאתלון.
$ עלות כיסוי רמה ב' – 6 דולר ליום נסיעה.
 

באנר מטיילים

רוצים שסוכן יחזור אליכם?
השאירו פנייה או חייגו כעת:
055-9589080

מה עוד כלול בביטוח ספורט במסגרת מקצועית?

חברת פספורט קארד מתייחסת בפוליסה של ביטוח הנסיעות המיועד לספורט מקצועי גם להוצאות רפואיות, כאשר גובה הכיסוי הוא עד 20,000 דולר ליחיד ו-50,000 דולר לקבוצה מבוטחת. כמו כן ישנה התייחסות לטיפול חירום בשיניים כאשר גובה הכיסוי הוא עד 1,000 דולר למבוטח. נזכיר כי יש לקרוא בעיון את הפוליסה על מנת לוודא את כל הסעיפים השונים לפני ההזמנה.