נוסעים לחו"ל? דאגו לביטוח נסיעות לחו"ל עם הביטוח של פספורט קארד!

ביטוח סקי

מתכננים לטוס בזמן הקרוב לחופשת סקי בחו"ל? כדאי שתתכוננו לכך בצורה טובה על ידי הזמנת שירותי ביטוח נסיעות. המטרה של ביטוח הסקי היא לספק לכם כיסוי במקרה חירום כאלה ואחרים אשר עשויים להתרחש במסגרת חופשה שכזו, כולל מענה ושירות בזמן אמת.

מחפשים ביטוח סקי מומלץ? נסו את פספורט קארד

כל חופשה בחו"ל מצריכה מאיתנו להיערך למצבים פחות נעימים כמו מקרים בהם אנו לא חשים בטוב וזקוקים לעזרה רפואית ואף פינוי וחילוץ. כאשר מדובר על חופשות וטיולי סקי, הסיכוי לפציעות עולה בשל אופיה של הפעילות הספורטיבית.

 

ביטוח סקי מומלץ הוא ביטוח מקיף ככל הניתן אשר מעניק כיסוי למקרים רפואיים כאלה ואחרים. פספורט קארד מציעה ללקוחותיה ביטוח סקי מקיף אשר יגרום לכם לטוס בראש שקט ויאפשר לכם להינות מהחופשה מבלי דאגות מיותרות.

רכוש פספורטכארד מכאן

מה חשוב לבדוק לפני הזמנת ביטוח לחופשת סקי?

ראשית כל, כדאי לבדוק האם החברה מפעילה מוקד טלפוני ותמיכה. במקרה של חברת פספורט קארד, תוכלו ליהנות משירות אשר זמין לכם 24 שעות ביממה וזה ללא ספק יתרון משמעותי. כמו כן, מומלץ לבדוק מה הם דמי ההשתתפות העצמית של המבוטח מאחר ותמצאו תעריפים אחרים בין חברה לחברה. דבר חשוב נוסף הוא כמובן נושא הפינוי הרפואי מאחר ולא פעם אנו שומעים על תאונות סקי שהתרחשו אשר הצריכו פינוי באמצעות מסוק ואף החזרת המבוטח אל ישראל לצורך טיפול בפציעה.

 

ביטוח לחו"ל לחופשת סקי

ביטוח חופשת סקי הכולל ביטוח כבודה

כפי שאתם בוודאי יודעים, ציוד סקי נחשב לציוד יקר למדי. בהנחה שאינכם מתכננים להשכיר את הציוד באתר הסקי אלא מביאים את הציוד הפרטי שלכם, כדאי להיערך בהתאם. ישנם לא מעט מקרים אשר בהם המזוודה עשויה ללכת לאיבוד בשדה התעופה או במהלך ההעברות אל בית המלון או לחילופין מקרים בהם חלק מהציוד נגנב.

 

את תחושת התסכול חברת הביטוח לא תוכל כנראה למנוע, אך עם זאת היא תוכל לספק לכם פתרון הולם והחזרים כספיים על הציוד שנאבד או נגנב. לכן רבים בוחרים להזמין ביטוח נסיעות לפני חופשת הסקי שלהם, בשביל למזער נזקים.

 

ביטוח נסיעות לחו"ל לחופשת סקי

כיסוי לספורט חורף לפעילויות סקי וסנובורד

להלן מספר דוגמאות לסעיפים כאשר עושים ביטוח נסיעות ספורט חורף שכדאי שתכירו:

  • כיסוי לטיפול חירום בשיניים עד 1,000 דולר.
     
  • במקרה של גניבה של ביגוד מיוחד לחורף ולסקי כגון: חליפה, כפפות, משקפיים ייעודיות, מגלשיים או סנובורד ישנו כיסוי בכפוף להמצאת דו"ח ממשטרה מקומית.
     
  • במקרה של פציעה של המבוטח במהלך החופשה שמונעת ממנו להמשיך את פעילות הסקי יוחזר למבוטח החלק היחסי של עלות הסקי פס על הימים שלא נוצלו (עד 300 דולר).

אל תוותרו על ביטוח נסיעות ספורט חורף

ביטוח נסיעות ספורט חורף במסגרת חופשת סקי הוא הכרחי מאחר ומדובר על פעילות אקסטרים (למדו עוד על ביטוח נסיעות אקסטרים) שעשויה להיות מסוכנת למדי. אתם נמצאים במדינה זרה, בהרים גבוהים ומושלגים ובמזג אוויר קר למדי. זה כלל לא משנה אם אתם גולשים מתחילים או וותיקים שבאים לעשות בסקי בצורה תחרותית, הביטוח יעזור לכם להתרכז בחופשה מבלי לדאוג לכל המסביב.

 

ביטוח סקי

מידע נוסף שחשוב לדעת על ביטוח נסיעות לסקי

כפי שכבר הזכרנו קודם לכן, מומלץ לרכוש בנוסף לכיסוי הסטנדרטי, גם כיסוי לאיתור, חיפוש וחילוץ: הדבר מאוד חשוב מכיוון שבמידה וגולש נפצע במקום גבוה בהר ויזדקק לחילוץ מוסק הוא לא יהיה זכאי להחזר בגין עלויות הפינוי אלא אם כן רכש כיסוי זה.

 

עלויות של פינוי אווירי ו/או איתור וחיפוש בעת אובדן קשר הן מאוד יקרות ולכן כחלק מהביטוח לנופשים בחופשת סקי יש לרכוש גם את הכיסוי לספורט חורף וגם את הכיסוי לאיתור, חיפוש וחילוץ . אגב, תוכלו לקבל מידע על מחיר ביטוח סקי בעמוד המחירון שלנו.

רוצים שסוכן יחזור אליכם?
השאירו פנייה או חייגו כעת:
055-9589080

שאלות נפוצות בנושא ביטוח חופשות סקי

האם הביטוח מכסה אובדן ימי סקי בשל סגירת האתר?

בביטוח פספורט קארד ניתן לקבל החזר כספי עקב סגירת אתר הסקי לתקופה של 48 שעות ומעלה. התשלום הוא למקסימום 3 ימים. ייתכנו שינויים ולכן יש לבדוק זאת לפני ההזמנה.


האם מומלץ לעשות ביטוח לכל יעדי הסקי או רק למדינות מסוימות?

ביטוח סקי בא לכסות מצבים מסוכנים בעת הגלישה. לכן כדאי להזמין ביטוח כזה ללא קשר לאתר הסקי בו בחרתם. כמו כן הביטוח מכסה גם דברים נוספים כמו אובדן כבודה וציוד וכדומה.


האם הביטוח מתייחס גם לסנובורד או סוגי ספורט אחרים בשלג?

בוודאי, ביטוח נסיעות של פספורט קארד רלוונטי גם כאשר מדובר על גלישה באמצעות סנובורד, מזחלות שלג, אופנועי שלג וגם על גלישה באמצעות מגלשיים סטנדרטיות.


מה ההבדל בין ביטוח סקי לביטוח ספורט אתגרי?

הם דומים מאוד מבחינת מאפייני הפוליסה, אך לרוב ביטוח ספורט אתגרי יהיה מקיף יותר וזאת במטרה לכסות גם סוגי ספורט נוספים כמו ספורט ימי (שייט קיאקים, רפטינג וכדומה) וספורט ביבשה (נסיעה בג'יפים, גלישת חולות וכו').