נוסעים לחו"ל? דאגו לביטוח נסיעות לחו"ל עם הביטוח של פספורט קארד!

ביטוח נסיעות לגיל הזהב

פורטל קארד מאפשר לכם להזמין ביטוח נסיעות לגיל הזהב (החל מגיל 60 ומעלה) אשר מעניק מגוון הרחבים רפואיים. קראו על הנושא והזמינו ביטוח מותאים לגיל השלישי בצורה קלה ומהירה.

הזמנת ביטוח נסיעות לגיל הזהב

כעת, כאשר הילדים גדלו ויצאו מהבית - הגיע הזמן לצאת ולטייל בעולם במגוון מדינות ויעדים מעניינים ומרתקים. אחד הדברים שחשוב לבצע לפני הטיסה עצמה הוא ביטוח נסיעות לחו"ל, אשר יבטיח שתוכלו להיות בראש שקט לאורכו של הטיול. אם ברצונכם להזמין פוליסת ביטוח נסיעות לגיל הזהב אשר מותאמת לקבוצת הגיל שלכם ומעניקה כיסוי מתאים למצב הרפואי, לחצו על הכפתור המופיע כאן למטה.

רכוש פספורטכארד מכאן

ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 60

הדבר האחרון שנרצה לחסוך עליו במהלך הטיול הבא בחו"ל הוא ביטוח הנסיעות וזאת מאחר ובהיעדר ביטוח שכזה, לא נוכל לקבל סיוע רפואי בשעת חירום. סיוע זה עשוי להיות קריטי ואף מציל חיים במצבים רבים ולכן מעטים הם האנשים אשר מוותרים עליו. ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 60 דורש כמובן התאמות מסוימות ומצריך התייחסות לפן הבריאותי או כיסוי במקרים של תאונות כאלה ואחרות.

 

ביטוח נסיעות לגיל הזהב

דגשים לפני הזמנות ביטוח נסיעות לגיל השלישי

רגע לפני הזמנת ביטוח נסיעות לגיל השלישי (ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 75), הנה הדגשים החשובים:

 • בדקו כי הביטוח מכסה סעיפים המותאמים למצבכם הבריאותי וזה כולל כמובן הגבלת תנועה, רגישויות למזון, מחלות כרוניות וכדומה.
   
 • צפויים להשתתף בפעילויות אקסטרים במהלך הטיול? בין אם מדובר ע כדאי לוודא שהביטוח אכן מכסה זאת. תוכלו לקראו עוד על ביטוח אקסטרים בפספורט קארד.
   
 • חשוב לבחור חברת ביטוח אשר מעניקה לכם את האפשרות לתקשורת של 24 שעות ביממה עם נציגי החברה, כמובן בשפה העברית.
   
 • כדאי לבדוק האם במסגרת הפוליסה קיימת האפשרות לפינוי אווירי ממקום האירוע במצבי חירום ולוודא שישנה האפשרות להטסה רפואית בחזרה לישראל עם צוות רפואי.
   
 • פרט לפוליסה הבסיסית, כדאי ללמוד מעט על ביטוח נסיעות בהתאם למצב רפואי קיים. חברת פספורט קארד מספקת הרחבה במקרים של בעיות כרוניות או מחלות כדוגמאת אפילפסיה, סרטן וכדומה.
   
 • עברתם ניתוח לאחרונה? אולי צינתור או אישפוז בבית חולים? כדאי ללמוד על הנושא בצורה מעמיקה ולוודא את הכיסוי הביטוחי אשר מוענק במקרים אלו. גלו עוד על ביטוח נסיעות לחו"ל לאחר אשפוז.

רוצים שסוכן יחזור אליכם?
השאירו פנייה או חייגו כעת:
055-9589080

ביטוח נסיעות לחו"ל לגיל הזהב עושים בפספורט קארד

אין ספק, יש לא מעט חברות בשוק אשר מציעות ביטוחים לחו"ל. אך חברת פספורט קארד מאפשרת לכם להזמין פוליסת ביטוח מודולארית כאשר השירותים מותאמים לגיל שלכם ולצרכים הספציפיים. אגב, התשלום מתבצע באמצעות כרטיס פספורט קארד ולא נדרש להוציא כסף בשביל לשלם על ההוצאות השונות במצב חירום כזה או אחר. בנוסף, כפי שהזכרנו קודם לכן, חברת פספורט קארד מעניקה בין היתר גם שירות ייעוץ רפואי מרחוק אשר ללא ספק הכרחי כאשר מדובר על ביטוח נסיעות לחו"ל לגיל הזהב.

 

באנר פספורט קארד

ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 70

ביטוח נסיעות מעל גיל 70 הוא לא דבר שיש להקל בו ראש. כדאי לעבור בייסודיות על כל מרכיבי וסעיפי הפוליסה על מנת להבטיח שבשעת חירום לא יהיו אי הבנות. כדאי לבדוק מהי תקרת הביטוח ומה הם דמי ההשתתפות העצמית. כמו כן, ייתכנו לעיתים שינויים בתקופת הביטוח המירבית בין ביטוח נסיעות לחו"ל לגילאי 70 או 75 לבין ביטוח נסיעות מעל גיל 80 וגם 85.

שאלות על ביטוח נסיעות לחו"ל לגיל השלישי

הנה שאלות אשר גולשים שאלו בקשר אל ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 80, גיל השלישי וגיל הזהב:

האם ניתן להזמין הרחבות לפוליסה הסטנדרטית?

בהחלט. בעת הזמנת ביטוח נסיעות מעל גיל 60 תוכלו להזמין הרחבה המכסה מכשירים חשמליים כמו מחשב נייד, מכשירים סלולאריים וגם ביטוח כבודה.


נקלעתי למצוקה רפואית במהלך הטיול, מה עושים?

מתקשרים לנציגי פספורט קארד אשר מאתרים בעבורכם את המרפאה הקרובה ביותר למיקומכם הנוכחי. במקביל חברת הביטוח דואגת להעביר לכרטיס שלכם את סכום הכסף לצורך הטיפול.


מדוע לא לבחור בפוליסה סטנדרטית?

מאחר והיא אינה תספק בהכרח מענה ראוי. פוליסת ביטוח נסיעות לגיל הזהב תספק מענה למחלות כרוניות, טיפולים מיוחדים, כיסוי לתרופות ספציפיות והחמרה במצב הבריאותי.