נוסעים לחו"ל? דאגו לביטוח נסיעות לחו"ל עם הביטוח של פספורט קארד!

ביטוח נסיעות לחו"ל שנתי

טסים הרבה לחו"ל? לא משנה אם מדובר בטיסות למטרות עסקים או טיסות לחופשות ופנאי - דרכנו תוכלו להזמין ביטוח נסיעות שנתי לחו"ל המתאים ליוצאים לחו"ל לנסיעות תכופות.

מה זה ביטוח נסיעות לחו"ל שנתי?

כפי שאתם בוודאי יודעים, חברות הביטוח מספקות סוגי פוליסות שונות עם התאמות ללקוחות שונים. כך למשל, פוליסת ביטוח לאנשי עסקים תכלול סעיפים שונים מאשר פוליסה המותאמת לתרמילאים או נשים בהריון. אחד הסוגים המבוקשים ביותר של פוליסות הביטוח לחו"ל היא פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל שנתי - כלומר כיסוי ללא מגבלה למספר הנסיעות בשנה.

רכוש פספורטכארד מכאן

מזמינים ביטוח נסיעות שנתי? זה מה שכדאי לבדוק:

  • בדקו אם הפוליסה מתייחסת למצבים רפואיים שונים כמו למשל מחלות כרוניות, סרטן וכל מצב רפואי קיים שעשוי לדרוש התייחסות מסוימת.
     
  • במידה ועברתם ניתוח או אשפוז בתקופה האחרונה, כדאי לציין זאת מאחר וייתכן שהדבר ישפיע על השירותים שתזדקקו להם וכתוצאה מכך גם על המחיר. לחצו לקריאה מורחבת על ביטוח נסיעות לחו"ל לאחר ניתוח.
     
  • מתכננים להשכיר רכב במהלך הנסיעה? כדאי ללמוד לעומק את הנושא מאחר וייתכן שתוכלו לכלול גם סעיף של ביטול השתתפות עצמית במקרה של תאונה.

באנר פספורט קארד

למי מתאים ביטוח נסיעות לחו"ל לשנה?

באופן כללי ביטוח מסוג זה יתאים לכל מי שמרבה במהלך השנה לבקר בחו"ל, בין אם למטרות עסקים ובין אם לפנאי וחופשה. כך למשל, פוליסה זו תתאים לאנשי עסקים (קראו גם על ביטוח נסיעות לאנשי עסקים) אשר מרבים לטוס לצורך פגישות, כנסים מקצועיים, סמינרים ועוד.

 

ביטוח נסיעות לחו"ל שנתי

מזמינים ביטוח נסיעות לשנה דרך פספורט קארד

בנושא של ביטוח נסיעות, לא מתפשרים. כאשר אתם מחליטים לבטח את עצמכם במהלך הטיסה, כדאי לעשות זאת אצל חברה אמינה ומנוסה, במיוחד כאשר מדובר על אנשים אשר טסים הרבה במהלך השנה. חברת פספורט קארד מאפשרת לכם לקבל מענה טלפוני בשפה העברית בשעת הצורך (זמינות של 24 שעות ביממה) ומציעה גם פתרונות הקשורים לביטוח הציוד והכבודה ועוד.