נוסעים לחו"ל? דאגו לביטוח נסיעות לחו"ל עם הביטוח של פספורט קארד!

ביטוח נסיעות מצב רפואי קיים

טסים בקרוב לחו"ל? סובלים ממחלה כרונית או צורכים כדורים ותרופות מסוימות על בסיס קבוע? הזמינו ביטוח נסיעות עבור מצב רפואי קיים דרכנו ותוכלו להתכונן בצורה אופטימלית לנסיעה שלכם.

ביטוח נסיעות מצב רפואי קיים - מה זה אומר?

רבים מאיתנו סובלים ממחלות כרוניות כאלה ואחרות כמו למשל אסטמה, סוכרת, מחלות לב כאלה ואחרות ועוד. חברת הביטוח פספורט קארד מספקת סוגים שונים של פוליסות וביניהן קיימת גם הרחבה לביטוח נסיעות למצב רפואי קיים אשר מכסה מצבים בהם קיימת בעיה בריאותית הקשורה למחלות אלו או מחלות רפואיות אחרות.
 

רכוש פספורטכארד מכאן

האם תמיד כדאי לבצע את ההרחבה?

בהנחה ואתם סובלים ממצב בריאותי מסוים שעשוי להחמיר, כדאי שתבצעו את ההרחבה או לכל הפחות תתייעצו עם נציגי חברת הביטוח על מנת לקבל מידע נוסף בנושא. ברוב המקרים, ההרחבה מתבצעת כאשר מדובר על חופשות ליעדים רחוקים המצריכות גם טיסות ארוכות או לחילופין בחופשות למספר רק של ימים אל יעדים כמו ארה"ב (קראו כאן על ביטוח נסיעות לארה"ב), דרום אמריקה, תאילנד וכדומה.

 

ביטוח מצב בריאותי קיים

מה עושים בעת החמרה במצב הרפואי?

אם אתם שוהים בחו"ל ורכשתם את ההרחבה של מצב רפואי קיים, כמו למשל ביטוח נסיעות אסטמה לחולים, סביר להניח שתוכלו לקבל כיסוי רפואי בעת צרה. חברת פספורט קארד מעמידה ללקוחותיה שירות לקוחות טלפוני אשר זמין 24 שעות ביממה ומספק מידע וסיוע מקיף במקרה חירום לשוהים בחו"ל. בעת ההחמרה יש ליצור קשר מיידי עם נציגי החברה, לעדכן אותם במצב הנוכחי ולקבל הסבר אודות דרכי הטיפול, כולל קבלת סיוע בהיבט הכספי והעברת כסף אל כרטיס הפספורט קארד שלכם לצורך טיפול רפואי מיידי במדינת היעד בה אתם שוהים.

 

אולי יעניין אותך גם: 

טיפים בנושא של ביטוח נסיעות לחו"ל מצב רפואי קיים

  • מומלץ לבדוק פרמטרים כמו הוצאות אישפוז וגם הטסה רפואית במצבי חירום.
     
  • כדאי לוודא מהו הסכום המקסימאלי שבו משתתפת חברת הביטוח בעת המימון וההשתתפות בעלויות השונות.
     
  • ביצעתם ניתוח או אשפוז בחצי השנה האחרונה? בקשו מנציג חברת הביטוח לקבל מידע אודות מצב זה ונסו להבין האם ישנה התייחסות בפוליסה לנושא.

רוצים שסוכן יחזור אליכם?
השאירו פנייה או חייגו כעת:
055-9589080

כיצד נקבע המחיר של השירות?

לחברת הביטוח יש פרמטרים שונים אשר נבדקים על מנת לבצע את התמחור בצורה מדויקת. בין הפרמטרים המרכזיים שנלקחים בחשבון אנו נמצא התייחסות לגילו של המבוטח (מחיר ביטוח נסיעות לחו"ל לגיל הזהב לרוב יהיה גבוה יותר) וגם משך התקופה שבה נדרש לבטח את האדם. כמו כן, ייתכנו שינויים כאלה ואחרים הנובעים מהיעד עצמו או אופי החופשה ולכן במידה ואתם סובלים ממצב רפואי בעייתי וברצונכם להרחיב את הביטוח לפעילויות אקסטרים, צפו לשלם מעט יותר.