נוסעים לחו"ל? דאגו לביטוח נסיעות לחו"ל עם הביטוח של פספורט קארד!

ביטוח תאונות אישיות בפספורט קארד

מהו ביטוח תאונות אישיות של פספורט קארד? מתי ניתן להסתייע בו, מהם הפרמטרים לקבלת הפיצוי וגם על ההבדל בינו לבין פוליסות ביטוח אחרות לחו"ל.

מהו ביטוח תאונות אישיות של פספורט קארד?

ביטוח תאונות אישיות של פספורט קארד נועד לספק פיצוי כספי הולם בעבור כל מבוטח שנגרמה לו נכות כתוצר של תאונה בחו"ל או עקב מקרה שהוביל לתמותה של המבוטח. בין המקרים שביטוח תאונות אישיות מכסה, הם: תאונות דרכים, תאונות עבודה, נפילות ופגיעות פיזיות שהותירו במבוטח נכות.
 

ביטוח תאונות אישיות פספורט קארד

מהם הפרמטרים לקבלת פיצוי ביטוח תאונות אישיות?

במידה ורכשתם פוליסת ביטוח תאונות אישיות של פספורט קארד, דעו כי שווי הפיצוי יוחלט על בסיס גילכם ולפי הגורם לאירוע. במידה והסיבה בגינה  לאירוע היא תאונת דרכים שלכם כהולכי רגל או בתוך כלי תחבורה, בגלל פעילות סקי או תרמילאות (קראו על ביטוח תרמילאים) - תהיו זכאים לפיצוי.

 

אך קחו בחשבון שבמידה והתאונה נגרמה בגלל שהחלטתם לבצע פעולה מסוכנת, שאינה בגדר האחריות כמו - לקפוץ בין בניינים כמטרת שעשוע, לא תהיו מכוסים. בנושא הגילאים דעו שגובה הפיצוי נקבע גם על סמך גילו של המבוטח בביטוח תאונות אישיות, לדוגמה: מבוטחים בגילאי 18 - 66 יהיו זכאים לפיצוי בגובה 30,000 דולר, בעוד שבעבור מבוטחים בני 67 ומעלה זכאים לפיצוי בגובה 15,000 דולר. 

מה צריך לדעת על פיצוי תאונות אישיות בגין נכות?

כדאי שתדעו שהפיצוי שניתן לכם בגין נכות עקב תאונה שחוויתם בחו"ל אינו סותר קצבת נכות שאתם עשויים לקבל מהביטוח הלאומי, כנ"ל לגבי מקרים בהם תרצו להוכיח זכאותכם לפיצוי מהביטוח הלאומי עבור חברת הביטוח פספורט קארד, שכן פספורט קארד היא חברה פרטית שאינה קשורה למוסד הנ"ל.

 

בנוסף קחו בחשבון שבמסגרת פוליסת תאונות אישיות, פספורט קארד אינה מתאמת את גובה הפיצוי המגיע לכם עם ביטוח לאומי, דהיינו שאתם זכאים לקבל פיצויים שונים הן מחברת הביטוח והן מהמוסד לביטוח לאומי היות וכל אחד מהגופים מדרג בצורה שונה את הנכות.

מה ההבדל בין ביטוח תאונות אישיות לבין היתר?

השוני העיקרי בין ביטוח תאונות אישיות של פספורט קארד לבין יתר ביטוחי הנסיעות של פספורט קארד הוא שבמקרה של תאונות אישיות אין תנאי סף שימנעו ממבוטח לרכוש את הפוליסה הנ"ל, שלא כמו בפוליסות השונות בהן תנאי הסף לעתים מונעים מהמבוטח לרכוש אותן בגלל פרופיל בריאותי שהוא מצוי בו.