נוסעים לחו"ל? דאגו לביטוח נסיעות לחו"ל עם הביטוח של פספורט קארד!

ביטול השתתפות עצמית לרכב שכור

אם אתם מתכננים לשכור רכב במהלך הטיול או החופשה הבאה שלכם בחו"ל, נמליץ לכם על רכישה של ביטוח אשר מכסה את הסעיף של ביטול השתתפות עצמית. הוספת סעיף זה עשוי להיות

ביטול השתתפות עצמית לרכב שכור בחו"ל

מתכננים לטוס ליוון ולטייל עם רכב ברחבי המדינה? טסים לאיסלנד לטיול עצמאי ברכב, במטרה להגיע אל כל הנקודות המעניינות שבאי? אולי חשבתם על טיול בארה"ב (קראו על ביטוח לארה"ב) באמצעות רכב שיאפשר מעבר בין המדינות והיעדים? כדאי שתשקלו לעשות ביטוח עם ביטול השתתפות עצמית לרכב שכור, אשר עשוי להיות חיוני למדי במצב בו אתם מתכננים להתנייד ממקום למקום באמצעות מכונית.

רכוש פספורטכארד מכאן

ביטוח ביטול השתתפות עצמית ברכב שכור בחו''ל

ישנם מספר רב של ישראלים ששוכרים רכב בהגיעם לחו"ל על מנת לטייל בטבע ולנסוע למרחקים ארוכים ודרכים יפות בשביל החוויה הכפרית ובשביל הכיף הטמון בנהיגה במדינה זרה. בדרך כלל כאשר התייר הישראלי שוכר רכב מחברת השכרה כזאת או אחרת הוא מבוטח לנזק שיקרה לכלי הרכב כתוצאה מתאונה או מפגיעה שעלולה להיגרם על ידי שוכר הרכב בעצמו.

 

הבעיה היא שכאשר קורה מקרה ביטוחי כזה אנו נאלצים לשלם דמי השתתפות עצמית לחברת ההשכרה בסכומים גבוהים בין כמה מאות דולרים ועד אלפי דולרים. פספורטכארד מציעה כיסוי למבוטחיה שמעניק "ביטול השתתפות עצמית" במקרה של אירוע ביטוחי בחו"ל לכלי רכב שכור. במידה ויקרה מקרה של נזק ותידרשו על ידי חברת ההשכרה לשלם דמי השתתפות עצמית, חברת הביטוח תשפה (תשלם לכם) את הסכום אותו שילמתם לחברת ההשכרה, הרחבה זו נקראת אצל חברות ביטוח הנסיעות לחו"ל - ביטוח ביטול השתתפות עצמית ברכב שכור בחו''ל.

 

ביטוח תאונות רכב בחו"ל

כמה עולה ההשתתפות העצמית בדרך כלל?

בואו נבין כמה בדיוק עשוי לחסוך לנו הכיסוי של ביטול השתתפות עצמית: רוב חברות השכרת הרכב מכניסות סעיף השתתפות עצמית במקרה של תאונה אשר נע בטווח שבין 1,000 דולר ל-1,500 דולר. מדובר כמובן בסכום רציני ולכן כדאי להוסיף את הסעיף הזה בעת הזמנת פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל.

 

עלות ביטול ההשתתפות העצמית בחברת פספורט קארד היא כ-8 דולרים ליום (נכון לכתיבת שורות אלו) ולכן על מנת להימנע מתשלום של דמי ההשתתפות העצמית המלאים במצבי תאונה, בהחלט כדאי לשקול את ביטול ההשתתפות.

רוצים שסוכן יחזור אליכם?
השאירו פנייה או חייגו כעת:
055-9589080

לאיזה סוגי רכבים מתאים השירות?

פרט להשכרת רכב פרטי בחו"ל, ניתן לקבל מענה גם בעבור קרוואן אחוד (קרוואן שלא נגרר על ידי כלי רכב אלא יחידה אחת) או רכב מסחרי השוקל עד 6 טון. בנוסף ניתן להזמין ביטוח עם ביטול השתתפות עצמית גם בעבור נסיעה על אופנוע, כלי רכב אשר נפוץ מאוד כמובן במסגרת טיולי תרמילאים (לחצו למידע על ביטוח תרמילאים) או טיולים המתבצעים במזרח הרחוק כמו תאילנד, קמבודיה, ויאטנם וכדומה. שימו לב, על הנהג להיות בעל רישיון מתאים לכלי הרכב שבו הוא נוהג.