נוסעים לחו"ל? דאגו לביטוח נסיעות לחו"ל עם הביטוח של פספורט קארד!

ביטוח עיכוב טיסה

אין דבר יותר מעצבן מטיסה שמתעכבת. לצערנו, בעידן בו אנו חיים מדובר בעניין שבשגרה ולכן כדאי להיערך לכך מבחינה ביטוחית. הנה כל המידע שחשוב להכיר על השירות החדש של חברת פספורט קארד - PassportCard Flight  Delay שיכול להפוך את ההמתנה שלכם למהנה הרבה יותר.

פספורט קארד מציגים: שירות חדש לעיכוב בטיסה

אם מצאתם את עצמכם ממתינים לטיסה בנתב"ג או בכל שדה תעופה אחר בעולם וגיליתם שהטיסה מתעכבת, תוכלו להעביר את זמן ההמתנה בטרקלין המפנק של שדה התעופה - ובחינם. השירות ניתן לכל מי שרכש ביטוח נסיעות לחו"ל של פספורט קארד ונרשם אל השירות כ-6 שעות (לפחות) לפני מועד הטיסה.

 

ביטוח עיכוב טיסה פספורט קארד

שימו לב: עליכם להירשם לשירות עיכוב טיסה

הדבר החשוב ביותר שכדאי להזכיר בהקשר של שירות עיכוב טיסה שמציעה חברת פספורט קארד הוא שעליכם להצטרף אליו. כלומר, השירות אומנם מסופק ללקוחות החברה ללא עלות נוספת אך לא מספיק לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל מטעם פספורט קארד אלא עליכם להירשם דרך אתר האינטרנט וזאת באמצעות הזנת פרטים אישיים של המבוטח. לאחר ההרשמה, תקבלו אישור הרשמה לכתובת המייל שלכם. דגש נוסף וחשוב: נדרש לבצע את הרישום פעמיים - גם בהלוך וגם בחזור.

מידע נוסף על שירות פספורטכארד לעיכוב טיסה

הנה כמה דגשים חשובים בהקשר של שירותי פספורטכארד בנושא עיכוב טיסות

 • השירות הנ"ל פעיל בכ-1,200 טרקלינים שונים בכל רחבי העולם וביותר מ-650 שדות תעופה.
   
 • בשביל להיות זכאים לקבלת השירות, נדרש עיכוב של מעל 90 דקות מרגע פתיחת דלפקי הצ'ק אין.
   
 • במידה וחלקם מהנרשמים לשירות הם ילדים, כדאי לדעת כי לא כל הטרקלינים מאפשרים כניסה לילדים.
   
 • במקרים בהם רכשתם ביטוח משפחתי, ההרשמה תהיה תקפה ל-6 נפשות.
   
 • חברת התעופה חייבת לדווח על העיכוב בטיסה, אחרת השוברים לטרקלין לא יונפקו.
   
 • ישנן טיסות שאינן כלולות בשירות עיכוב טיסה ולכן כדאי לוודא האם הטיסה שלכם כלולה.

רוצים שסוכן יחזור אליכם?
השאירו פנייה או חייגו כעת:
055-9589080

יש דיליי בטיסה: סיבות נפוצות לעיכוב בטיסות

בחלק גדול מהמקרים, הטיסה מתעכבת בגלל תקלה כלשהי במטוס. כאשר מתגלית תקלה כלשהי, נדרש לבדוק אותה בצורה מקיפה ולכן הדבר לוקח זמן. לעיתים, הטיסה מתעכבת בשל עיכוב בהגעת המטוס, מאחר וחברות התעופה משתדלות לנצל את המטוסים באופן מייטבי ועל כן לא פעם המטוס בדיוק סיים טיסה מסוימת ונדרש להכין אותו לטיסה שלכם.

 

סיבות נוספות אשר בגינן טיסות עשויות להתעכב: מזג אוויר סוער, פערים או מחסור כזה או אחר בכוח אדם, אזהרות והתרעות ביטחוניות ועוד.  אגב, במקרים רבים טיסות גם מתבטלות לגמרי ולכן אם אתם בודקים לגבי ביטוח טיסה, כדאי שתקראו גם את המידע שכתבנו בנושא ביטול טיסה.

 

עיכוב טיסה פספורט קארד

נרשמתי לשירות והיה עיכוב, מה עושים עכשיו?

בהנחה שבאמת היה עיכוב של מעל 90 דקות והעיכוב דווח במנוע הטיסות העולמי, תקבלו שובר שבאמצעותו תוכלו להיכנס אל הטרקלין בטרמינל בו אתם נמצאים. שימו לב, אין צורך לעדכן אלא כל שעליכם לעשות הוא להמתין לקבלת הוואצ'ר ישירות אל כתובת המייל שאיתה נרשמת. לא קיבלתם את השובר? תוכלו ליצור קשר עם נציגי החברה ולבדוק מדוע.