נוסעים לחו"ל? דאגו לביטוח נסיעות לחו"ל עם הביטוח של פספורט קארד!

פוליסת ביטוח לפי מדינה

בעזרת פורטל קארד ניתן להרחיב את לקבל המלצה אודות סוג הפוליסה והביטוח המתאים לכם על פי סוג המדינה שאתם מבקרים בה. ניתן להזמין בכל עת ביטוח נסיעות לחוץ לארץ של פספורט קארד במהירות ולכל יעד ברחבי העולם.
 

אז לאן אתם טסים?

הזמינו ביטוח נסיעות לכל יעד ברחבי העולם

פספורט קארד מבטחת כמעט לכל יעד ברחבי העולם ניתן לראות יעדים נוספים כמו אוסטריה, ביטוח נסיעות לסיני ועוד שלא מופיעים כאן אבל אכן ניתן לטוס אליהם. במידה והמדינה אותה אתם הולכים לבקר אינה מופיעה ברשימה, אתם מוזמנים לחייג אל הנציג שלנו או פשוט ללחוץ על הכפתור מטה ולהתחיל תהליך הזמנה אונליין של ביטוח נסיעות לחו"ל בפספורטקארד.
 

רכוש פספורטכארד מכאן

למה לעשות ביטוח בעזרת פספורט קארד?

ישנם לא מעט יתרונות כאשר עושים ביטוח נסיעות בפספורט קארד, הראשון הוא שזה הביטוח שמשלם לכם במהירות ועל המקום! למעשה אתם מקבלים כרטיס אשראי שבמקרה של אובדן כבודה, מצב רפואי וכל דבר אחר שמכוסה באמצעות הפוליסה שלכם הוא נטען ואתם יכולים להשתמש בו כתחליף לכרטיס אשראי. כמו כן, פספורטכארד הנו ביטוח גמיש אשר ניתן להוסיף לו הרחבות ופוליסות שונות, החל מספורט אתגרי, ביטוח רפואי מורכב, סיווגים לפי גילאים ובפרט ביטוח נסיעות לגיל הזהב וכמו כן לתקופות ארוכות כמו חצי שנה לתרמילאים, מטיילים ואנשי עסקים.
 

באנר אמירויות