נוסעים לחו"ל? דאגו לביטוח נסיעות לחו"ל עם הביטוח של פספורט קארד!

ביטוח נסיעות לאוקראינה

דרך פורטל קארד תוכלו להזמין ביטוח נסיעות לאוקראינה לכל מטרה וזה כולל ביטוח המיועד לתרמילאים, נוטלי תרופות, נשים בהריון וגם כמובן לציבור אשר טס לתפילות בעיירה אומן.

ביטוח נסיעות לאומן גם בזמן הקורונה!

כאשר מרבית חברות הביטוח אינן מאפשרות לבצע ביטוח נסיעות לאוקראינה ובפרט לאומן בתקופת ראש השנה (תשפ"ב) ובזמן מגפת הקורונה. כאן דווקא כן ניתן לבצע ביטוח נסיעות לאומן באמצעות פספורטכארד! 
 

רכוש פספורטכארד מכאן

טסים לאוקראינה? אל תוותרו על ביטוח נסיעות

אוקראינה היא ללא ספק מדינה מגוונת ועשירה בלוקיישנים מרהיבים. ניתן למצוא בה הכל מהכל, החל מהיסטוריה ותרבות ועד לאטרקציות מהנות וכמובן טבע עוצר נשימה. זאת גם הסיבה שתיירים רבים מישראל מבקרים בה כמדי שנה. אם אתם זקוקים לביטוח נסיעות לאוקראינה, תוכלו ללחוץ על הכפתור המופיע כאן למטה ולהזמין ביטוח נסיעות של פספורט קארד, אשר נחשב למוביל בשוק ומספק מגוון רחב של שירותים חיוניים.

פספורט קארד לצידך בכל מקרה רפואי בחו"ל

כיום השירות של ביטוח נסיעות לחו"ל הוא הכרחי גם במקרים שבהם מדובר על אנשים בריאים אך גם כמובן כאשר מדובר על חולים כרוניים, חולי סרטן, נשים בהריון או אנשים שעברו אשפוז או ניתוח כזה או אחר. פספורט קארד מציע שירות מקצועי ונציגים אשר זמינים לטפל בפנייה שלכם ולסייע במצב החירום.

 

ביטוח נסיעות לאוקראינה

ביטוח נסיעות לפני הטיסה לאומן

באוקראינה יש אתרים רבים של מורשת יהודית כאשר הנפוץ והמוכר מכולם הוא כמובן קברו של הרבי נחמן מברסלב. כמדי שנה נחשב המקום למוקד עלייה לרגל וישראלים רבים מגיעים אל מתחם הקבר. כדאי להתכונן לביקור בצורה מיטבית על ידי רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל אשר יכסה מצבים של אובדן כבודה או מקרים בהם חלק מהציוד שהבאתם נגנב.

רוצים שסוכן יחזור אליכם?
השאירו פנייה או חייגו כעת:
055-9589080

איך לבחור ביטוח נסיעות לאוקראינה?

אחד הדברים החשובים ביותר בעת בחירת ביטוח נסיעות לאוקראינה בפספורט קארד הוא כמובן התאמה של סוג הפוליסה לסוג הטיול והצרכים שלכם. אם אתם עתידים לבצע במהלך הביקור באוקראינה פעילויות אקסטרים כדאי לוודא שהפוליסה מכסה זאת. בנוסף אם אתם מתכננים לשכור רכב במהלך הטיול, כדאי שתבררו מעט פרטים על ביטול השתתפות עצמית לרכב שכור בחו"ל.

 

פספורט קארד אוקראינה

האם משלמים על הכרטיס עצמו? איך זה עובד?

בהנחה שהחלטתם לבצע ביטוח נסיעות של פספורט קארד לאוקראינה, דעו כי אין תשלום נוסף על הכרטיס עצמו אלא רק על ביטוח הנסיעות. איסוף הכרטיס יכול להתבצע דרך חנויות סטימצקי אך גם בעמדה של חברת פספורט קארד בשדה התעופה בן גוריון.