נוסעים לחו"ל? דאגו לביטוח נסיעות לחו"ל עם הביטוח של פספורט קארד!

ביטוח נסיעות לאיטליה

ביטוח נסיעות לאיטליה עושים בפספורט קארד! גלו מהו מחיר הביטוח, איזה פוליסות כדאי להרחיב והכירו את היתרונות של פספורט קארד, ביטוח הנסיעות הטוב ביותר.

פספורט קארד לאיטליה, בלחיצת כפתור!

עכשיו אפשר לעשות ביטוח נסיעות לאיטליה בלחיצת כפתור! דרך הממשק החכם של פספורט קארד ניתן לרכוש את ביטוח הנסיעות אונליין בקלות ובכל שעה. כמו כן, ניתן גם לחייג את נציג טלפוני שישמח לסייע לכם ולהקים לכם פוליסת ביטוח במהירות.
 

רכוש פספורטכארד מכאן

בפספורט קארד ניתן לבטח כ-180 יום לפני הטיסה.

כמה עולה ביטוח נסיעות לאיטליה?

מחיר ביטוח לאיטליה
מחיר ביטוח נסיעות לאיטליה לגילאי 0-60 מתחיל ב-2.70$ ליום, כל הרחבה או תוספת בגין מצב רפואי ישנו את מחיר הפוליסה, ניתן לקבל מחירים מלאים בעמוד מחירון ביטוח הנסיעות של פספורט קארד.
 

איזה הרחבות כדאי לעשות בטיסה לאיטליה?

באיטליה אפשר לעשות דברים רבים, כמובן תלוי לאיזה אזור אתם טסים, האם לרומא, ונציה או בכלל לאזור נאפולי? בכל אופן - אלו הפוליסות הנפוצות לטסים לאיטליה:

 • ביטוח סקי: מתכננים לטוס אל חופשת סקי בהרי הדולומיטים? אל תשכחו לבצע הרחבה של ביטוח סקי לצורך כיסוי מלא בעת פעילות ספורטיבית מסוג זה.
   
 • ביטוח כבודה: בעזרת פספורט קארד, אפשר להרחיב ביטוח כבודה למחשב הנייד, טלפון חכם, מצלמה וכמובן מזוודה. יש רמות כיסוי שונות לכל מוצר על פי השווי שלו.
   
 • ביטוח ביטול השתתפות עצמאית ברכב בחו"ל: במידה ואתם מתכננים לשכור רכב ולנסוע את איטליה מהמרכז אל הדרום או הצפון. אתם תהיו הרבה על הכביש, לכן - במקרה של תאונה בחו"ל. כיסוי ביטול השתתפות עצמית הוא אידאלי.
   

ביטוח נסיעות לאיטליה

היתרונות של פספורט קארד באיטליה ובכלל

לשירות שמציע ביטוח פספורט קארד ישנם יתרונות רבים, הנה שלושת הבולטים ביותר:

 1. גמישות בכיסוי: אפשר להרחיב ולשנות את הפוליסה  בהתאם לטיול שתכננתם, ז"א אם אתם עושים רק בימים הראשונים בטיול באיטליה סקי, בטחו רק אותם בהרחבה זו. אתם אתם מתכננים לנסוע ברכב שכור רק חלק מהטיול - בטחו רק את הימים בהם תעשו שימוש ברכב שכור. הגמישות הזו מאפשר לכם להרחיב ביטוח מלא, מבלי לשלם על ימים שאין בהם צורך.
   
 2. הזרמת כסף מיידית לכרטיס: אובדן כבודה? מקרה רפואי? מדווחים למוקד של פספורט קארד ובתוך כמה דקות הכרטיס של פספורט קארד יהפוך לכרטיס אשראי עם כסף בתוכו.
   
 3. הזמנת ביטוח כ-180 יום לפני הטיסה: יתרון אדיר לאלו אשר משתמשים גם בהרחבה של ביטוח ביטול טיסה, כאשר אפשר לבטח כ-180 יום לפני הטיסה, כל שינוי שיהיה לפני הטיסה במסגרת הימים בהם אתם מבוטחים, מכוסה.
   

באנר פספורט קארד


>> שאלות ותשובות בנושא:

כמה עולה ביטוח נסיעות לאיטליה?

המחיר מתחיל ב-2.7$ ליום ומשתנה בהתאם למצב רפואי והרחבות הפוליסה.


כמה זמן מראש ניתן לעשות את הביטוח?

בפספורט קארד ניתן לבצע פוליסה כ-180 יום לפני הטיסה.


האם ניתן לעשות ביטוח לאחר הטיסה?

ניתן לבצע עד הרגע האחרון ממש לפני ההמראה, אחרי ההמראה לא ניתן לבצע ביטוח.