נוסעים לחו"ל? דאגו לביטוח נסיעות לחו"ל עם הביטוח של פספורט קארד!

ביטוח נסיעות לארצות הברית

טסים לארה"ב בקרוב? אל תוותרו על ביטוח נסיעות. דרכנו תוכלו להזמין ביטוח נסיעות לארצות הברית בעבור כל גיל או מצב רפואי. גלו את כל הפרטים והזמינו עוד היום ביטוח לארצות הברית פספורט קארד.

ביטוח נסיעות לארצות הברית פספורט קארד

מתכננים לטייל בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות? בשביל לנסוע בראש שקט, כדאי לדאוג לביטוח נסיעות מקיף אשר יתאים לצרכים שלכם, לסוג הטיול שאתם מתכננים וכמובן משך הזמן שלו. ארצות הברית היא ארץ מגוונת למדי וכל מדינה ולוקיישן, מביאים איתם גם את הצורך בשינויים או התאמות בפוליסת הביטוח. חברת פספורט קארד היא אחת מהחברות המובילות בתחום הביטוח והיא מספקת ביטוח נסיעות לארצות הברית.

רכוש פספורטכארד מכאן
 

ביטוח נסיעות לארצות הברית בזמן הקורונה

אתם לבטח שואלים מי עושה ביטוח נסיעות לארצות הברית בזמן הקורונה? התשובה היא פספורט קארד! ניתן לקבל ביטוח לכל גיל ובכל מצב רפואי (בכפוף לחיתום). כמו כן, חובה להציג תעודת התחסנות מפני קורונה באופן מלא טרם יוצאים ממדינת ישראל אל ארה"ב.

כמה עולה ביטוח נסיעות לארצות הברית?

ביטוח נסיעות לארה"ב עולה יותר מאשר ביטוח למדינות אירופה השונים ויעדים אחרים בעולם. קיימת תוספת בעבור כל פוליסה (בהתאם לגיל, מצב רפואי וסוג הכבודה המבוטחת). לכן מבלי שתבצעו התאמה לא נוכל לתת לכם את המחיר המלא של הפוליסה, אלא רק מהי ה"תוספת" בעבור ביטוח נסיעות לארצות הברית. למידע נוסף עברו אל מחירון פספורט קארד.
 

גיל המבוטח תוספת לארה"ב
0 - 60 0.60$
61 - 65 2.00$
66 - 70 4.00$
71 - 75 2.80$
76 - 79 8.00$
80 - 84 8.00$
  • תוספת המחיר הינה ליום נסיעה.
  • טסים מעל גיל 85 - יש ליצור קשר טלפוני לקבלת פוליסה מותאמת.
  • את המחירים המלאים תמצאו בעמוד המחירון.

רשימת המדינות בארה"ב

רוצים לעשות ביטוח נסיעות לניו יורק שבארצות הברית? נהדר - לכל אחת מן המדינות בנמצאות בארה"ב ניתן לבצע ביטוח נסיעות, כמובן שיש לציין במעמד הזמנת הביטוח מול הסוכן לאן אתם מגיעים על מנת שפוליסת הביטוח תיהיה תקפה לכיסוי בכל אחת מן המדינות בארצות הברית - הנה רשימת המדינות:
 

אלסקה קליפורניה קולורדו וושינגטון ויומינג
הוואי יוטה ניו מקסיקו נבדה מונטנה
איידהו אריזונה אורגון טקסס דקוטה הדרומית
קרוליינה הצפונית טנסי ניו המפשייר וירג'יניה נברסקה
ניו יורק מיין אוקלהומה וירג'יניה המערבית ג'ורג'יה
ורמונט קנטקי קנזס קרוליינה הדרומית דקוטה הצפונית
מסצ'וסטס מרילנד פנסילבניה ארקנסו אלבמה
קונטיקט מינסוטה מישיגן ויסקונסין ניו ג'רזי
מיזורי איווה אוהיו אינדיאנה אילינוי
רוד איילנד מיסיסיפי לואיזיאנה דלאוור פלורידה

ביטוח נסיעות לארה"ב לכל סוגי המטיילים

ארצות הברית מושכת אליה כמדי שנה תיירים ומבקרים רבים מישראל. כעת נסביר מה כדאי לבדוק לפני שרוכשים פוליסת ביטוח לארה"ב, תוך התייחסות לסוג ואופי הטיול.
 

טיול בארה"ב לאחר הצבא: השתחררתם לא מזמן והחלטתם שאת הטיול הגדול תעשו בארצות הברית? שוקלים להשכיר רכב ולטייל במספר יעדים ומדינות באופן עצמאי? כדאי לדאוג לכך שהפוליסה תכלול ביטול השתתפות עצמית במקרה של תאונה ברכב שכור בחו"ל, רק בשביל שתוכלו להסיר את הדאגה הזאת מהראש בזמן הטיול. כמו כן, כדאי גם לקרוא מעט על ביטוח לתרמילאים ולהבין מה הסעיפים שהוא צריך לכלול.

 

טיולי משפחות בארה"ב: אם אתם טסים בהרכב משפחתי, כדאי לדאוג לכך שביטוח הנסיעות שלכם יכסה סעיפים כמו איבוד או גניבה של כבודה (קראו עוד על ביטוח כבודה), מה שיאפשר לכם לקבל החזר כספי במקרים כאלה. בנוסף כדאי להתעכב על סעיפים כמו ביטול או דחיית הנסיעה, מאחר וכולנו יודעים שאנו יכולים להיקלע למצבים שמצריכים שינויים במועד הנסיעה כמו מחלה של הילד וכדומה. 

 

טיולים למטרות עסקים: מגיעים לארצות הברית על מנת להשתתף בכנס מקצועי או תערוכה? אולי בשביל לקיים פגישות עסקים עם קולגות, לקוחות או שותפים? כדאי לדאוג לכך שביטוח יכלול סעיפים אשר יכסו אתכם במקרה של גניבת מחשב נייד, כיסוי הכבודה וגם אפשרות של קבלת מענה במוקד 24 שעות ביממה, דבר אשר הכרחי עקב הפרשי השעות בין ישראל לארה"ב. גלו עוד על ביטוח נסיעות לאנשי עסקים ותוכלו להגיע מוכנים יותר לנסיעה.

 

טיול המותאם לגיל הזהב: טיולים מחוף לחוף בארה"ב הם נפוצים מאוד גם בקרב הגיל השלישי. לרוב יהיה מדובר בטיולים מאורגנים אשר אורכם הוא בין שבועיים לשלושה שבועות ולכן הדגשים כאן הם על בחירת ביטוח נסיעות לארצות הברית אשר מספק התייחסות הולמת למצב רפואי קיים, מחלות כרוניות וגם כמובן מקרים בהם הטיסה מתבצעת לאחר ניתוח או אשפוז.

 

ביטוח נסיעות לארצות הברית

הזמינו ביטוח לארה"ב בקלות ובמהירות

היתרון בביטוח הנסיעות של פספורט קארד הוא שהרכישה עצמה מתבצעת אונליין בצורה קלה, פשוטה ומהירה. את הכרטיס ניתן לאסוף מעמדה של החברה בשדה התעופה בדרך לחופשה עצמה ובכך לחסוך זמן ולייעל את התהליך עצמו. כמו כן, ניתן לבצע התאמות, שינויים והרחבות של הפוליסה.

כמו כן, לפספורט קארד יש שירות ותמיכה בשפה העברית וגם אפליקציה אשר דרכה ניתן לעשות פעולות באופן עצמאי ולקבל מידע על בתי חולים, מרפאות ובתי מרקחת ברחבי ארה"ב. לחצו על הבאנר המופיע כאן למטה ותוכלו לקבל את כל המידע והפרטים על הפוליסה.

 

באנר ארצות הברית

על החשיבות של ביטוח נסיעות לחו"ל לארצות הברית

רבים נוטים לחשוב שאפשר לוותר על ביטוח נסיעות לחו"ל לארצות הברית מהסיבה שמדובר במדינה המתקדמת בעולם, אשר בה ניתן למצוא סיוע רפואי, בתי מרקחת רבים ושירותים לשעת חירום.

 

חשוב להבין, ביטוח לארצות הברית אינו נועד לכסות רק את ההיבט הרפואי, שהוא כמובן חשוב ומרכזי מאוד בפוליסה, אלא תפקידו של הביטוח הוא גם לספק לכם מענה במצבים שונים כמו ביטול או דחייה של הנסיעה וכמובן בעת גניבת או אובדן כבודה וציוד אישי.

 

ביטוח נסיעות לארצות הברית של פספורט קארד הוא דינמי וניתן להוסיף סעיפים בהתאם לאופי הטיול, מה שמקנה לכם את היכולת לבצע התאמות נדרשות בעת ההזמנה.

 

ביטוח נסיעות לארה"ב

שאלות נפוצות על ביטוח נסיעה לארה"ב

ריכזנו מספר שאלות של גולשי האתר באשר לביטוח נסיעות לארה"ב. זאת ההזדמנות להזכיר שתוכלו לקבל מענה על שאלות נפוצות נוספות באשר לביטוח נסיעות של פספורט קארד גם בעמוד הזה.

כמה עולה ביטוח נסיעות לארצות הברית

מחיר ביטוח נסיעות לארצות הברית מושפע ממספר משתנים כמו גיל המבוטח, תקופת הביטוח, מצבם הרפואי של המבוטחים ועוד.


מי עושה ביטוח נסיעות לארצות הברית?

מגוון חברות ביטוח מספקות את השירות. דרך האתר שלנו תוכלו להזמין ביטוח נסיעות לארה"ב של החברה המובילה בביטוחי נסיעות לחו"ל - חברת פספורט קארד.


מה עליי לבדוק לפני הזמנת ביטוח נסיעות לארה"ב?

בדקו לעומק את סעיף ההשתתפות העצמית, סוגי הכיסויים המופיעים בפולישה וכמובן את העלויות.


מה המספר של פספורט קארד טלפון ארהב?

מספר הטלפון לחיוג חירום מחו"ל לפספורט קארד הנו: 8889071811. השיחה הינה שיחת חינם מטלפון קווי.