נוסעים לחו"ל? דאגו לביטוח נסיעות לחו"ל עם הביטוח של פספורט קארד!

ביטוח נסיעות לבלארוס

קראו מידע חיוני על ביטוח נסיעות לבלארוס: מהן ההרחבות הנפוצות, אילו אטרקציות מחכות לכם, האם בכלל אפשר לטוס לשם מישראל וגם כמה זמן זה לוקח? - כל הפרטים ועוד מתחת.

האם יש כזה דבר ביטוח נסיעות לבלארוס?

בהחלט יש! דעו שכיום חברת פספורטקארד מציעה ביטוח נסיעות לבלארוס כולל הרחבות שונות, שזמינות גם במדינות אחרות. מטרת ביטוח נסיעות לבלארוס היא לאפשר לכם לקבל טיפול הולם תוך זמן קצר מהרגע בו עלה הצורך בו. בין אם מדבר במקרה רפואי ובין אם במקרה בו נגנב מכם רכוש שדאגתם לבטח לפני הנסיעה, ניתן לבצע רכישה אונליין בכפתור הבא או לחייג אל נציג שישמח לסייע לכם.

 

רכוש פספורטכארד מכאן

ביטוח נסיעות לבלארוס - ההרחבות המומלצות:

דרך פורטל פספורטקארד ניתן לאתר מגוון הרחבות ביטוחיות, שמטרתן לספק ביטחון נוסף על כיסוי הביטוח הבסיסי שפספורטקארד מעניקה. להלן ההרחבות הנפוצות ביותר במסגרת ביטוח נסיעות לבלארוס:

 • ביטוח כבודה - אז כמובן, במידה ואתם שולחים מזוודה לבטן המטוס, נמליץ לכם לדאוג לכיסוי הולם עבורה. כך שבמידה והיא לא תגיע בזמן, תוכלו לקבל פיצוי כספי מיידי מפספורטקארד שאיתו תוכלו לרכוש רכוש מחדש.
   
 • ביטוח ביטול טיסה - במידה ואתם סובלים ממחלות רקע שיכולות להוביל אתכם לאשפוז לא צפוי (קראו על ביטוח נסיעות למצב רפואי קיים) או במידה ועולה הסיכוי שיגייסו אתכם בקרוב למילואים, כדאי שתדאגו לרכוש הרחבה על ביטול טיסה, שמטרתה לספק לכם פיצוי כספי מלא הן על הטיסות, המלון והאטרקציות שדאגתם להזמין מראש.
   
 • ביטוח על מכשירים אלקטרוניים - דאגו לבטח את הסמרטפון שלכם, שכן - אין לדעת מה יקרה לו מהרגע שתמריאו מישראל. כנ"ל לגבי לבטח מחשב, טאבלט ואפילו מצלמה.
   

ביטוח נסיעות לבלארוס

האם אפשר לטוס לבלארוס?

כיום מותר לישראלים להכנס לשטחי בלארוס אך זאת רק בתנאי שידאגו להצטייד באשרת כניסה מתאימה, כדוגמת: אשרת עבודה, תיירות וכדומה. את האשרה ניתן להנפיק בשגרירות בלארוס בישראל. כמו כן, התהליך הינו פשוט יותר עבור מי שיש לו משפחה בבלארוס. שימו לב שעלות הנפקת אשרה עשויה לנוע בין 80$ - 3,000$.

אטרקציות מרכזיות בבלארוס

רוב הישראלים שמבקרים בבלארוס עושים זאת כדי לקחת חלק במשחקי הימורים, אך נוסף אליהם, יש לא מעט שטסים כדי לבקר במוזיאון האמנות הלאומי, בקרקס ובמסעדות שמחירן יחסית זול עבור התייר הישראלי. בנוסף ניתן לאתר במינסק מגוון עצום של מועדונים וברים, שבהם ניתן להכיר בליינים אחרים.

כמה זמן טיסה לבלארוס מישראל?

משך הטיסה לבלארוס מישראל הוא בין 3.5 ל - 4 שעות בממוצע וזאת במידה ומדובר במסלול טיסה ישיר ללא עצירות. טסים ליעד אחר? קראו על זמני הטיסות ליעדים השונים.

רכשו ביטוח נסיעות לבלארוס דרך פורטל קארד והרוויחו!

יש כמה היבטים שיתגמלו אתכם במידה ותחליטו לרכוש ביטוח נסיעות לבלארוס דרך פספורטקארד:

 • חסכון בעלויות יקרות - במידה ותזדקקו לטיפול רפואי בזמן שהותכם בחו"ל, תוכלו פשוט לעדכן את חברת פספורטקארד, שתדאג מצדה להטעין את כרטיס החבר שלכם בכסף, שאיתו תוכלו לשלם באופן מיידי למרכז הרפואי בו תטופלו בבלארוס.
   
 • רכישה מהירה - תוכלו לרכוש ביטוח נסיעות לבלארוס ישירות באינטרנט בקישור הבא, כך שלא תצטרכו להמתין לנציג על הקו.
   
 • שירות עיכוב טיסה - דרך פספורטקארד ניתן להירשם בחינם לשירות Flight delay שמאפשר לכם כניסה חינם לאלפי טרקלינים מסביב לעולם וזאת בתנאי שמועד הטיסה שלכם לבלארוס או מבלארוס לישראל התעכב ביותר מ - 90 דקות.
   
 • מחפשים מידע על ביטוח נסיעות ליעדים נוספים?