נוסעים לחו"ל? דאגו לביטוח נסיעות לחו"ל עם הביטוח של פספורט קארד!

ביטוח נסיעות להודו

מתכננים לטוס להודו? בתכלס, מקנאים בכם! אבל אל תשכחו לעשות ביטוח נסיעות להודו, זה אולי אחד הדברים החשובים ביותר לשקט הנפשי בטיול שלכם בהודו.

ביטוח נסיעות להודו זה פספורט קארד

ללא ספק במדינות עולם שלישי הכי חשוב הוא ביטוח נסיעות, כאשר טסים להודו - רצוי שיהיה לכם ביטוח פספורט קארד שהוא הטוב ביותר כיום. דרכנו ניתן להזמין במהירות ביטוח נסיעות להודו, בין אם זה בשיחה טלפונית, השארת פרטים באתר או לחיצה על כפתור הרכישה אשר יעביר אותכם להנפקת ביטוח נסיעות לחו"ל מטעם פספורט קארד.
 

רכוש פספורטכארד מכאן

מה הכי חשוב לכלול בתוך ביטוח להודו?

למרות כל הכיף בהודו, אסור לשכוח שמדובר על מדינת עולם שלישי, אומנם מרבית השירותים יהיו זולים וגם אופן המחייה, אבל שם השירות הרפואי הוא יקר. בנוסף לכך, כאשר מטיילים בהודו זה לתקופות יחסית ארוכות, החום והאוכל ללא ספק יכולים לגרום לכם להגיע למצב בו תצטרכו סיוע רפואי ולכן, השירות החשוב ביותר הוא הרחבה בריאותית לכל מקרה.

בעזרת ביטוח נסיעות להודו של פספורט קארד תוכלו בקלות להפעיל את הכרטיס, לשלם על השירות הרפואי דרכו ובארץ רק לאחר חזרה מהטיול, להגיש את המסמכים (החשבוניות).
 

ביטוח נסיעות להודו

הרחבות נוספות המתאימות  לטיול בהודו

אז מלבד הרחבה בריאותית, רצוי גם להוסיף מספר הרחבות נוספות המתאימות לכם באופן פרטי (על פי הגיל או מצב רפואי) ובין היתר לפי אופי הטיול עצמו. מה למשל?

באנר מטיילים
 

מהו ביטוח נסיעות להודו הטוב ביותר? 

אנחנו קצת משוחדים לא? אבל בתכל'ס.. פספורט קארד הוא ביטוח הנסיעות לחו"ל הטוב עולם, הוא מאפשר לכם להפעיל את הביטוח באותו הרגע ולא בדיעבד, למשל אם נתקעתם בלי מזוודה בחו"ל? קבלו באופן מיידי אל הכרטיס כסף ורכשו בגדים. צריכים טיפול רפואי? קדימה, פנו אל המוקד הטלפוני (שזמין 24 שעות ביממה) והפעילו את הביטוח, הכרטיס ייטען ותוכלו להשתמש בו לרכישת תרופות או הגעה לרופא ואפילו במקרים של אשפוז.