נוסעים לחו"ל? דאגו לביטוח נסיעות לחו"ל עם הביטוח של פספורט קארד!

ביטוח נסיעות לטורקיה

מתכננים לטוס לטורקיה? לא משנה אם מדובר בחופשה או בנסיעת עסקים מקצועית, זה כלל לא חשוב אם אתם טסים על מנת לבצע השתלת שיער באחת המרפאות במדינה או אם ברצונכם לבצע אטרקציות אתגריות, ביטוח נסיעות לטורקיה הוא הכרחי וחשוב למדי.

מזמינים פספורט קארד לטורקיה וטסים בראש שקט

לא משנה מה סוג הטיול שאתם מתכננים, אנו בטוחים שיש לכם לא מעט דאגות על הראש והמון סידורים מקדימים לפני הנסיעה עצמה. הזמנת כרטיס פספורט קארד זו פעולה מהירה למדי שחוסכת לכם לא מעט דאגות ומאפשרת לכם לטוס לכל עיר בטורקיה מבלי דאגות מיותרות. נדגיש כי מומלץ לקרוא היטב את פירוט הפוליסה מאחר ויתכן ותרצו להוסיף שירותים נוספים פרט לשירותי הבסיס.
 

רכוש פספורטכארד מכאן

רוכשים ביטוח נסיעות לטורקיה בקלות ובמהירות

טורקיה ידועה כמדינה אטרקטיבית אשר מושכת תיירים מכל רחבי העולם וכמובן גם תיירים רבים מישראל אשר פוקדים את העיר איסטנבול, אנקרה, איזמיר, אנטליה וערים נוספות. לפני הטיסה, חשוב להזמין ביטוח נסיעות לטורקיה מגורם אמין וזאת על מנת להבטיח שבמקרה חירום, תהיו מכוסים. את הביטוח תוכלו להזמין עד 180 ימים מיום היציאה מישראל ולבצע הרחבות לפוליסה הרגילה והסטנדרטית בהתאם לסוג ואופי הטיול שאתם עתידים לבצע.

 

ביטוח נסיעות לטורקיה

ביטוחי נסיעות לטורקיה מכל סוג ולכל מטרה

ההגדרה של ביטוח נסיעות לטורקיה היא רחבה למדי ולכן כדאי להבין איזה סוגים של ביטוחים ניתן להזמין במסגרת הטיול:

  • ביטוח כבודה: אחת החששות של רובנו היא שמא המזוודה, התיק או כל ציוד אחר שאנו לוקחים איתנו יעלם או יגנב. במצב זה ניתן לקבל ביטוח כבודה לפי גבול אחריות של עד 2,500 דולר. כלומר במצב של אובדן הציוד, תוכלו לקבל החזר מחברת הביטוח.
     
  • ביטוח לחו"ל לאנשי עסקים: ביטוח המותאים לאנשי עסקים אשר מבלים מספר רב של ימים בטורקיה, לאורכה של השנה. 
     
  • ביטוח אקסטרים: טורקיה מציעה מגוון רחב של אטרקציות בתחום האקסטרים כמו למשל ריחוף במצנחים, צלילה עם שנורקלים, רכיבה על טרקטורונים, שיט באבובים ועוד. תוכלו להזמין ביטוח נסיעות אקסטרים אשר ישמור ויכסה אתכם בכל מצב חירום.
     
  • ביטוח למצב רפואי: בין אם זה בעבור טיפול רפואי או בגין ביטוח להריון - חשוב לבטח וליידע את הנציג בזמן הקמת הפוליסה.

רוצים שסוכן יחזור אליכם?
השאירו פנייה או חייגו כעת:
055-9589080

מה היתרונות בהזמנת ביטוח דרך PCARD?

פורטל PCARD מאפשר לכם להזמין ביטוח פספורט קארד לטורקיה מתאים לנסיעה הבאה שלכם. היתרונות של ביטוח זה הם רבים מאחר והביטוח כולל שירותי תמיכה בשפה העברית, סיוע משפטי, קבלת מידע אודות מיקום של מרכזי בריאות ברחבי טורקיה במצבי חירום וכמובן החזרה של המבוטח במצבים של מחלה או תאונה שהתרחשה במהלך הנסיעה.