נוסעים לחו"ל? דאגו לביטוח נסיעות לחו"ל עם הביטוח של פספורט קארד!

ביטוח נסיעות לירדן

טסים לירדן? נהדר! אל תשכחו לעשות את ביטוח הנסיעות הכי טוב לירדן! ביטוח נסיעות של פספורט קארד, עם הכרטיס שמשלם לכם במקום. אז קדימה, הזמינו כבר עכשיו!

ביטוח נסיעות לירדן דרך פספורט קארד

מוזמנים לעשות ביטוח נסיעות לירדן במהירות דרך שירות האונליין של פספורט קארד, פשוט לוחצים עם הכפתור שמופיע מתחת לפסקה הזו ומתחילים תהליך הרשמה מהיר ופשוט. כמו כן, ניתן לבצע ביטוח נסיעות לירדן דרך הטלפון עם נציג, אשר זמין ברוב שעות היממה.
 

רכוש פספורטכארד מכאן

מהו מחיר ביטוח נסיעות לירדן בפספורט קארד?

מחיר ביטוח


 מחיר ביטוח נסיעות לירדן בעבור גילאי 0-60 הוא כ-2.70$ ליום. המחיר כמובן בעבור מצב סטנדרטי ולא מורכב רפואית. מעבר לגיל 60 וכל שינוי רפואי, יהיה שינוי במחיר. כמו כן, תוספת של הרחבות בפוליסה גם הן ייקרו את מחיר ביטוח הנסיעות. ניתן לראות פרטים נוספים בעמוד מחירון ביטוח הנסיעות שבאתר
 

איזה סוגי הרחבות כדאי לעשות בירדן?

כאשר עושים ביטוח נסיעות לירדן, צריך לבחור או לא לבחור (עניין שלכם כמובן), בהרחבות לפוליסה, אלו הכי מתאימות לפי דעתנו:

  • ביטוח כבודה: הכי חשוב לבטח את הכבודה שלכם, אובדן של כבודה הוא לא נחמד בשום מקום בעולם. אז דאגו לכך שיש לכם את ההרחבות המתאימות.
     
  • ביטוח ציוד יקר ערך: דרך פספורט קארד אפשר לבטח טלפון, מצלמה יקרה, מחשב נייד וציוד יקר ערך נוסף, אם אתם נוסעים לירדן עם ציוד יקר - דאגו לבטח אותה בתקרה המתאימה לכיסוי.
     
  • ביטוח רכב מושכר: רוב המטיילים שוכרים רכב ומטיילים בירדן, דךר פספורט קארד אפשר לעשות ביטוח לביטול השתתפות עצמאית ברכב שכור בחו"ל כולל ג'יפים!
     

ביטוח נסיעות לירדן

האם ישראלי צריך ויזה לירדן?

אזרחי ישראל אשר מגיעים לבקר בירדן, מקבלים אשרת כניסה למדינה אשר תקפה לחצי שנה, אך מאפשרת שהות רציפה אך ורק של חודש אחד (תצטרכו לצאת מהמדינה ולחזור שוב בשביל תקופה נוספת). בנוסף, צריך דרכון בעל תוקף של 6 חודשים מרגע סיום השהות המתוכננת בירדן (ז"א אם אתם מתכננים להיות בירדן חודש שלם, צריך תוקף דרכון של 7 חודשים) וכן - לפחות 2 דפים ריקים.