נוסעים לחו"ל? דאגו לביטוח נסיעות לחו"ל עם הביטוח של פספורט קארד!

ביטוח נסיעות למדינות עולם שלישי

ביטוח נסיעות למדינות עולם שלישי עושים בעזרת פספורטקארד! ישנם כמה כיסוים מומלצים בעבורכם, המשיכו לקרוא וגלו בדיוק מה אתם צריכים.

למה פספורט קארד למדינות עולם שלישי?

ביטוח נסיעות לחו"ל של פספורט קארד בעל הרחבות ופוליסות מגוונות אשר יכולות לסייע למטיילים במדינות עולם שלישי. החל מהרחבה על ביטוח בריאותי, ספורט אקסטרים, אתגרי ואף תחרותי וכמו כן, ביטוח מותאם לתרמילאים שבדרך כלל ימצאו את עצמם באחת מן המדינות הנפוצות לטיולים כמו: הודו, ויאטנם, ארגנטינה, ברזיל, פרו, תאילנד, גואטמלה, מקסיקו, אקוודור, צ'ילה ועוד.
 

רכוש פספורטכארד מכאן
 

» ראו סוגי פוליסות שעשויות לעניין אותכם:

הסכנות בטיולים למדינות עולם שלישי

 • מחלות – רוב מדינות עולם השלישי הן עניות בצורה מחפירה ולא נהנות כמונו ממשרד בריאות שדואג לחסן את התושבים עוד בצעירותם, מלבד זאת הצפיפות והיעדר תשתיות מתאימות לניקוז שפכים והדברת מזיקים מעלה את התחלואה המקומית במחלות שבארץ נחשבות לנדירות ואף כאלו שלא התרחשו מעולם על אדמת ישראל. לפני הטיסה למדינות שכאלו אמנם כל ישראלי מקבל את החיסונים המומלצים על ידי משרד הבריאות אך בשום פנים ואופן לא ניתן לחסן בפני כל המחלות שקיימות באותן מדינות ולפעמים גם החיסון שקיבלתם יכול לא לעמוד בפני המחלה והאדם המחוסן יידבק בכל זאת, אם הנך חולה כרוני - זאת ההרחבה המתאימה לך.
   
 • תאונות דרכים – ברוב מדינות העולם השלישי הכבישים רעועים, חסרה נוכחות משטרתית להרתעה והחוקים לא ברורים על הכביש, מצב זה מעלה את הסיכונים שעל הכביש במיוחד עבור התיירים שבדרך כלל שוכרים טוסטוס או אופנוע ורוכבים בלי קסדות, ניתן לקרוא על ביטוח תאונות רכב בחו"ל.
   
 • חטיפות – בחלק גדול של מדינות עולם השלישי ובעיקר במדינות האפריקאיות מתרחשים מידי פעם לפעם חטיפות של אזרחים זרים על מנת לדרוש עליהם כופר נפש.
   
 • תאונות אקסטרים – הרבה מאותן מדינות עולם שלישי נהנות מחיי טבע פראיים ונופים עוצרי נשימה, אותם נופים ואזורי טבע הם מקום קסום לתרמילאים לעסוק בטיפוסי הרים, טרקים ביערות גשם מסוכנים, קפיצות בנג'י מגשרים מעל נהרות סואנים, שייט רפטינג, מפגש עם חיות פרא, סקי שהשתבש ועוד. לא צריך להרחיב על מה יכול להשתבש במצבים אלו. ראו פוליסה המתאימה לספורט אקסטרים.
   
 • גניבות  - מדינות עניות כבר ציינו? ובכן ישראלים רבים מדווחים מידי חודש בחודשו על גניבות רכוש בהיקפים גדולים במיוחד, כאלו לפעמים שמשאירים את אותם מטיילים עם כלום חוץ מהבגדים שעל גופם.

ביטוח למדינות עולם שלישי

הכיסויים שביטוח נסיעות טוב יכול לכסות:

 • אשפוז במתקנים הכי מתקדמים והכי טובים במדינה אליה אתם טסים, במידה ואתם נמצאים רחוק מידי מאותם מתקנים ובמקרה שהמצב שלכם מחייב טיפול רפואי מהיר קיים גם כיסוי של הטסה אל מתקן האשפוז כך שאם חלילה נפגעתם ממחלה או בתאונה כזו או אחרת אתם סביר להניח תקבלו את הטיפול הרפואי הטוב יותר שקיים באותה מדינה.
   
 • כיסוי מפני נזקים שנגרמו בתאונות דרכים במדינות עולם שלישי.
   
 • במידה של חטיפה או אלימות מצד מקומיים יוזנק צוות מקצועי לפתרון משברים שעובד בצמוד עם המשטרה המקומית.
   
 • במקרה של מחלה או פציעה שמחייבת החזרה לישראל קיים כיסוי של הטסה בתנאי אשפוז עם רופא וצוות רפואי צמוד.
   
 • גניבות ונזקים לרכוש מכוסים כמעט בכל ביטוח נסיעות לחו"ל רק גובה הנזק ממנו מתחיל הפיצוי משתנה, ביטוח טוב ייתן פיצוי כבר מעלות נזק מזערי, ביטוח מעולה! כמו פספורט קארד ייתן לכם באופן מיידי כסף ישירות אל כרטיס האשראי של פספורטקארד.
   
 • במקרה של תאונות אקסטרים או היקלעות לאזורי אסון חלק גדול מהביטוחים מקפיץ לאזור צוותי חיפוש וחילוץ שמטרתם לחלץ את המבוטח ולהחזירו הביתה.
   

באנר מטיילים