נוסעים לחו"ל? דאגו לביטוח נסיעות לחו"ל עם הביטוח של פספורט קארד!

ביטוח נסיעות למזרח

ביטוח נסיעות למזרח הרחוק עושים ממש כאן! הבינו מהם עלויות הביטוח, איזה סוגי כיסוי מומלץ לכם לעשות ומדוע פספורט קארד הוא ביטוח הנסיעות המוביל והטוב ביותר!

ביטוח נסיעות למזרח של פספורט קארד

כאשר רוצים לעשות ביטוח נסיעות למזרח הרחוק, ללא ספק פספורט קארד יכול לתת את המענה המלא. אם תנאים מעולים ופוליסה מקיפה לכל מצב. כמו כן, אפשר לבצע הרחבות מותאמות אישית וכיסויים שאין בכל חברת ביטוח. ניתן לרכוש אונליין את הפוליסה בשימוש בכפתור הבא או לחייג כעת אל נציג טלפוני.

רכוש פספורטכארד מכאן

מהו מחיר ביטוח נסיעות למזרח הרחוק?

מחיר ביטוח למזרח


מחירי הפוליסות לביטוח נסיעות למזרח מתחילים במחיר של 2.70$ ליום. כאשר מדובר על גילאים 0 - 60. כאשר מוסיפים הרחבות ובמידה וקיים מצב רפואי שצריך לבטח. המחיר משתנה בהתאם לחיתום הרפואי וכן, בהתאם להרחבת הפוליסה שביצעתם. ניתן להבין את מחירי פספורט קארד כאן.
 

איזה הרחבות פוליסה כדאי לעשות?

ישנם לא מעט הרחבות המתאימות למטיילים במזרח הרחוק, אפילו ישנו מוצר ייעודי בפספורט קארד אשר נקרא ביטוח נסיעות למטיילים ותרמילאים, אבל מעבר לכך - אלו הרחבות המומלצות:

 • כיסוי ספורט אקסטרים: אם אתם מתכננים לבצע ספורט אתגרי אקסטרים - כדאי לבטח את הימים הספציפיים האלו הרחבת הפוליסה הזו.
   
 • ביטול השתתפות עצמית ברכב שכור: בין אם אתם מתכננים לשכור רכב או לעשות טיול ג'יפים בנהיגה עצמית. דרך פספורט קארד אשר לבטח את ביטול השתתפות העצמאית שלכם על רכב שכור או ג'יפ.
   
 • ביטוח כיסוי לכבודה וציוד יקר ערך: במידות במזרח רצוי לבצע כיסוי לפריטים יקרי ערך, החל מטלפון, מחשב נייד, מצלמה או בכלל הכבודה האישית שלכם.
   

המזרח הרחוק

מדוע כדאי לעשות פספורט קארד למזרח?

ראשית, חשוב מאוד לעשות ביטוח נסיעות למזרח הרחוק, בין אם זה עם פספורט קארד או לא. אבל למה כדאי פספורט קארד? ובכן, יש לא מעט סיבות טובות לכך, הנה כמה:

 • משלמים במהירות: היתרון המרכזי של פספורט קארד על פני מתחרים אחרים הוא מהירות תשלום התביעות. למעשה - אתם מקבלים כרטיס מפספורט קארד שבמקרה הצורך הופך לאשראי ומסייע לכם בכל בעיה רפואית או מבחינת כבודה, בהתאם לפוליסה.
   
 • שירות מקום מכל בעולם ובכל זמן: אפשר לקבל שירות בכל מקום ברחבי העולם ויש מוקד זמין בווצאפ, בטלפון ובסקייפ סביב השעון.
   
 • הרחבות גמישות ופוליסות ארוכות: תכנון נכון של הטיול יכול לסייע לכם לעשות פוליסה אידאלית, כאשר תרחיבו את הספורט האתגרי רק לימים בהם תעשו אותם ותשלמו רק על ימים אלו. כמו כן, אפשר לעשות את הביטוח כ-180 ימים לפני הטיסה ובכך להיות מבוטחים במקרה של ביטול טיסה (בהתאם לתנאי פוליסה כמובן).
   

באנר מטיילים

שאלות נפוצות שגולשים שאלו בנושא:

אז מה גולשים שאלו על ביטוח למזרח הרחוק? הנה השאלות והתשובות:

כמה זמן מראש אפשר לעשות ביטוח למזרח?

ניתן לבטח כ-180 יום לפני מועד הטיסה.


האם יש ביטוח ביטול טיסה?

יש, הוא בהתאם לתנאים בפוליסת הביטוח, מומלץ ליצור קשר עם סוכן או לקרוא את מלוא הפוליסה באתר.


האם זה כולל את כל מדינות המזרח?

יש לציין מול סוכן הביטוח בהרחבה את כל המדינות בהן תבקרו בטיול כולל תאריכי מעבר בין המדינות.


מידע נוסף שעשוי לעניין אותכם: