נוסעים לחו"ל? דאגו לביטוח נסיעות לחו"ל עם הביטוח של פספורט קארד!

ביטוח נסיעות למקסיקו

טסים בקרוב למקסיקו? רגע לפני שאתם ממריאים, באנו לעשות לכם סדר בכל נושא הביטוח נסיעות למקסיקו! במאמר זה תוכלו לקבל את כל המידע שאתם צריכים לפני שתזמינו ביטוח נסיעות!

ביטוח נסיעות למקסיקו של פספורט קארד

מקסיקו היא אחד מהיעדים האהובים ביותר על הישראלים ויש לכך המון סיבות מובנות לגמריי. במקסיקו תוכלו למצוא נופים מרהיבים, אוכל טוב, מלא אטרקציות כיפיות ומעניינות ועוד! קצת לפני שאתם ממריאים ליעד החלומי, מומלץ לדאוג לביטוח נסיעות למקסיקו על מנת שתהיו מכוסים במצבי חירום אשר בהם תצטרכו להפעיל את הביטוח. 

 

ביטוח נסיעות למקסיקו

איזה ביטוח נסיעות למקסיקו הכי מומלץ?

הביטוח נסיעות למקסיקו שהכי מומלץ הוא כמובן של פספורט קארד. ביטוח זה מכסה הוצאות בגין אשפוז בסכומים של עד 100,000 דולר, מספקת מענה וכיסוי לכל ההוצאות הרפואיות עד 5 מיליון. בנוסף, מומלץ גם לבדוק על ההרחבות הנוספות שמציעה חברת פספורט קארד כגון ביטוח כבודה, ביטוח אקסטרים וכדומה.

 

רוצים שסוכן יחזור אליכם?
השאירו פנייה או חייגו כעת:
055-9589080

הרחבות מומלצות לביטוח נסיעות למקסיקו!

אלו ההרחבות המומלצות ביותר לביטוח נסיעות למקסיקו!

 • כיסוי כבודה - בתקופה האחרונה יש לא מעט aמקרים אשר בהם אתם מגיעים אל היעד אבל המזוודה שלכם לא. בעקבות כך, מומלץ מאוד להוסיף את ההרחבה לכיסוי כבודה.
   
 • הרחבה לספורט אתגרי / אקסטרים - חיים ונושמים אקסטרים? הרחבה זו בשבילכם! ספורט אתגרי לדוגמא שמצריך הרחבה לספורט אתגרי הוא ספורט ימי, צניחה, רכיבה על אופני שטח וכדומה. תוכלו לקרוא בהרחבה על מה נחשב ספורט אתגרי כאן.
   
 • כיסוי לביטול נסיעה - כיסוי זה נועד על מנת שאתם תוכלו לקבל את הכסף על כרטיסי הטיסה שלכם במקרים בהם אתם לא יכולים לטוס בעקבות מצב רפואי כזה או אחר. בנוסף, תוכלו לקבל גם כסף על כרטיסי הטיסה במקרים בהם תצטרכו לחזור מוקדם מן הצפוי.

 

ביטוח נסיעות למקסיקו פספורט קארד

יתרונות של ביטוח נסיעות פספורט קארד למקסיקו

אלו היתרונות הבולטים ביותר כאשר רוכשים ביטוח נסיעות למקסיקו של חברת פספורט קארד:

 • מענה ותמיכה בעברית
 • שירות ייעוץ רפואי גם מרחוק
 • ניתן לשלם ישירות בכרטיס של פספורט קארד
 • ישנה אפשרות לרכוש ביטוח מודלארית בהתאם לצרכים האישיים שלכם

ביטוח נסיעות למקסיקו לפי מצב רפואי

דרך פספורט קארד תוכלו לעשות ביטוח נסיעות למקסיקו בהתאם למצב הבריאותי שלכם! לדוגמא, ניתן לעשות ביטוח נסיעות למקסיקו לחולי לב, חולי סרטן, אנשים שהתאשפזו בתקופה האחרונה, ביטוח לנשים בהריון ועוד!