נוסעים לחו"ל? דאגו לביטוח נסיעות לחו"ל עם הביטוח של פספורט קארד!

ביטוח נסיעות למרוקו

טסים למרוקו? אל תשכחו לעשות ביטוח נסיעות למרוקו בעזרת פספורט קארד! ביטוח הנסיעות הטוב ביותר לחו"ל אשר מכסה אתכם באופן מיידי ומהיר במגוון מקרים.

עושים פספורט קארד למרוקו

דרך פספורט קארד אפשר לעשות ביטוח נסיעות למרוקו כ-180 ימים לפני הטיסה! במידה וביצעתם את ההרחבות המתאימות (כמו ביטוח ביטול טיסה) יהיה ניתן לקבל החזר על כרטיסי הטיסה והמלון (בכפוף לתנאי הפוליסה). ניתן לעשות את הביטוח במהירות בקלות בעזרת כפתור הרכישה אונליין, או פשוט לחייג.
 

רכוש פספורטכארד מכאן

מהו מחיר ביטוח נסיעות למרוקו?

מחיר ביטוח


 מחיר ביטוח נסיעות למרוקו מתחיל במחיר של 2.70$ ליום נסיעה, כאשר מדובר על חבילת הבסיס עד לגיל 60. כל הרחבה נוספת, מצב רפואי או גיל מבוגר מזה, הנם בתוספת תשלום. הביטוח של פספורט קארד הוא מודולרי וניתן להרחיב חבילת ביטוח נסיעות למרוקו בהתאמה מלאה.
 

מדוע לעשות ביטוח נסיעות למרוקו?

מרוקו לא מפותחת כמו מדינות אחרות ואם צריך סיוע רפואי - ללא ספק כדאי שיהיה לכם ביטוח רפואי מתאים במקרה של הטסה חזרה לארץ. בנוסף, ניתן לבטח את הכבודה שלכם ומכשירי יקרי ערך בפוליסה נפרדת. כמו כן, אם אתם מתכננים לשכור רכב או לעשות ספורט אתגרי - ניתן להרחיב את הפוליסה בהתאם. בשורה התחתונה, בכל יציאה לחו"ל כדאי לעשות ביטוח נסיעות מקיף, ככה שתוכלו להנות בראש שקט בחופשה שלכם.
 

ביטוח נסיעות למרוקו

איזה הרחבות ביטוח כדאי לעשות?

ישנם כמה הרחבות ביטוח נסיעות למרוקו שאנו ממליצים לכם לעשות, הנה כמה מהם:

 • ביטוח לפריטים יקרי ערך: בין אם זה שעון יקר, טלפון חכם או מחשב נייד ואפילו מצלמה. ניתן לבטח כל אחד מהם בנפרד בתוספת של 1.5$ לערך (בדקו במחירון) ולקבל החזרה עד הגבוה הנקוד בפוליסה.
   
 • ביטוח ספורט אתגרי: אם אתם חובבי הז'אנר, ללא ספק עושים ביטוח המכסה מקרה של פגיעה במהלך ספורט אתגרי / אקסטרים.
   
 • ביטוח לרכב שכור: במידה וקיימת השתתפות עצמית במקרה של תאונה או פגיעה ברכב שכור. ניתן להרחיב את פוליסת ביטוח הנסיעות למרוקו ולמעשה לכסות גם במקרים כאלו.
   
 • ביטוח בהתאמה למצב רפואי: כאשר זה מגיע למצב הבריאותי והרפואי שלכם, אל תחסכו במידע. מסרו את מלוא הפרטים הנכונים על מנת לקבל הצעת ביטוח נסיעות מקיפה ונכונה.
   

באנר מטיילים

שאלות ותשובות נפוצות בנושא

אלו השאלות הנפוצות בנושא הזמנת פספורט קארד למרוקו וכמובן, התשובות:

היכן אוספים את כרטיס הפספורט קארד?

לאחר הזמנת ביטוח נסיעות אונליין, ניתן לאסוף את הכרטיס ברשת B פארם או בשדה התעופה.


האם אפשר לעשות ביטוח למרוקו מראש?

כן, כ-180 יום לפני הטיסה.


אפשר לבטח לאחר יציאה מהארץ?

לא, ביטוח פספורט קארד תקף רק כאשר אתם עדיין נמצאים בארץ.