נוסעים לחו"ל? דאגו לביטוח נסיעות לחו"ל עם הביטוח של פספורט קארד!

ביטוח נסיעות לנפאל

מתכננים לטוס לנפאל לטיול? לא לשכוח לעשות ביטוח נסיעות לנפאל וכדאי שתעשו זאת עם פספורט קארד, הביטוח הכי טוב בישראל.

ביטוח נסיעות לנפאל עושים בפספורט קארד

בעת טיסה לחו"ל צריך לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל, אשר יכסה אתכם במקרים מגוונים, בין אם זה בגין אובדן או עיכוב הכבודה שלכם, בין אם זה בגלל שאתם צריכים סיוע רפואי וסיבות נוספות, שניתן להרחיב עליהן בעת הרחבת ביטוח הנסיעות. פספורט קארד מספקת לכם ביטוח נסיעות לנפאל עם תשלומי תביעות מהירים במיוחד, שירות הזמין לכם סביב השעון בשפה העברית, בקלות ובמהירות.
 

ביטוח נסיעות לנפאל

רכישה מהירה לבד או עם נציג

החלטתם שאתם רוצים לרכוש פספורט קארד לנפאל? להיות מבוטחים על הצד הטוב ביותר? מעולה. אפשר ללחוץ על הכפתור כאן למטה ולהתחיל תהליך רישום אונלין של ביטוח הנסיעות לנפאל. לא רוצים? אפשר תמיד להתקשר לנציג, אשר במהירות יסייע לכם לעשות פוליסת ביטוח נסיעות לנפאל.
 

רכוש פספורטכארד מכאן

*ניתן לרכוש ביטוח כ-180 ימים לפני הטיסה.

הרחבות נפוצות בעבור ביטוח נסיעות לנפאל

איזה הרחבות ביטוח כדאי לרכוש כאשר טסים לנפאל? ובכן, הפוליסה הבסיסית מכילה איתור חיפוש וחילוץ, צד ג' וביטוח רפואי. אבל אם רוצים להרחיב אותה, צריך לרכוש הרחבות! אז איזה הכי נפוצות כאשר טסים לנפאל? הנה:

 • כיסוי למטיילים: ניתן לרכוש הרחבת ביטוח ייעודית למוצ'לרים ומטיילים, המכילה מעטפת מלאה ומתאימה לאופי הטיול שלהם, מידע נוסף קראו בעמוד ביטוח נסיעות לתרמילאים.
   
 • הרחבה לכבודה: הכיסוי הכי נפוץ, רוכשים ביטוח כבודה לחו"ל ובמידה ויהיה עיכוב בהגעת המזוודה - תקבלו פיצוי מיידי. כמו כן, במקרה של אובדן כבודה, תקבלו החזר כספי על פי תנאי הפוליסה.
   
 • הרחבה לספורט אקסטרים: מתכננים לעשות ספורט אקסטרים בנפאל? זאת הרחבה שכדאי שתרכשו, במידה ופצעו במהלך הספורט, תהיו מכוסים.
   
 • הרחבה לטלפון הנייד: אובדן או גניבת טלפון נייד זה אף פעם לא נעים, עם הרחבת ביטוח מתאימה לטלפון הנייד, תוכלו לקבל פיצוי במקרה של אובדן או גניבה של הטלפון.

 

באנר מטיילים

למה לבחור בפספורט קארד לנפאל?

יש לא מעט יתרונות אצל פספורטכארד, מבין היתרונות המרכזיים תוכלו לראות את אלו:

 • מוקדי חירום סביב השעון: יש אפשרות ליצור קשר עם פספורטכארד דרך הטלפון, האפליקצייה, ווצאפ, צ'אט ודרכים נוספות.
   
 • תשלום מיידי: מקבלים כרטיס בצבע אדום, הוא כרטיס אשראי אשר אליו טוענים לכם כסף במידה ואתם צריכים את שירות של פספורט קארד בחו"ל.
   
 • גמישות הרחבות: אפשר לבחור איזה הרחבה שרוצים לכמה זמן שרוצים, אפילו לימים ספציפיים בלבד.
   
 • תוספות מעולות: בנוסף לזה, פספורט קארד מספקת לכם שירות שנקרא עיכוב טיסה, שירות שנקרא מציאת מזוודה ופתרונות נוספים שיש רק להם.