נוסעים לחו"ל? דאגו לביטוח נסיעות לחו"ל עם הביטוח של פספורט קארד!

ביטוח נסיעות לסיישל

אם אתם מתכננים לטוס לקרוב לאיי סיישל, כדאי שתצטיידו בביטוח נסיעות של חברת פספורט קארד, אשר יכסה אתכם במקרי חירום בלתי צפויים מכל סוג. הנה כל המידע החשוב על ביטוח נסיעות לסיישל שחשוב להכיר.

למה צריך ביטוח נסיעות לסיישל?

כאשר אנו חושבים על איי סיישל, לכולנו יש את אותה התמונה בראש: מים צלולים, חופים זהובים עם חול חם וגם בתי מלון מפנקים ואוכל מדהים. אז למה בכלל צריך ביטוח נסיעות לסיישל? הסיבה היא פשוטה - בשביל שתוכלו לטוס בראש שקט ומבלי דאגות מיותרות. גם באיים הפסטורליים הללו, אנו עשויים למצוא את עצמנו זקוקים לחילוץ, עזרה רפואית, כיסוי להוצאות רפואיות וכדומה.

 

ביטוח נסיעות לסיישל

הרחבות מומלצות לביטוח נסיעות לחו"ל לסיישל

אלו ההרחבות שאנו ממליצים לעשות בעת הזמנת ביטוח נסיעות לחו"ל לסיישל:

 • הרחבה לספורט אתגרי: בסיישל ניתן לעשות ספורט ימי ולכן לעיתים נרצה לרכוש ביטוח ספורט אתגרי בשביל לדעת שבמידה וקורה משהו, נוכל לקבל מענה רפואי וסיוע של צוות שידאג לצרכים שלנו.
   
 • הרחבה של כבודה: כמו בכל טיסה לחו"ל, גם כאשר טסים לאיי סיישל, אנו עשויים למצוא את עצמנו ללא הכבודה שלנו ולכן כדאי לדואג לרכישה של הרחבת ביטוח לכבודה.
   
 • כיסוי למקרה של ביטול טיסה: ידעתם שניתן לקבל החזר כספי במידה והטיסה שלכם בוטלה? לא פעם, תוכלו לקבל גם החזר מסוים על עלות המלון שהזמנתם. כתבנו בהרחבה על הנושא ותוכלו לקרוא על כך בעמוד המסביר על ביטוח ביטול טיסה.

יתרונות של ביטוח נסיעות פספורט קארד לסיישל

לביטוח הנסיעות של חברת פספורט קארד יש יתרונות רבים, הנה המרכזיים שבהם:

 • החברה מעניקה שירותי תמיכה בשפה העברית.
 • ניתן לרכוש פוליסת ביטוח מודולארית בהתאם לצרכים שלכם.
 • אפשר לשלם ישירות דרך כרטיס הפספורטקארד.
 • קיימת אופציה לשירות ייעוץ רפואי מרחוק.

 

רוצים שסוכן יחזור אליכם?
השאירו פנייה או חייגו כעת:
055-9589080

ביטוח נסיעות לסיישל לפי מצב רפואי

ניתן לקבל מענה גם למצבים בריאותיים כאלה ואחרים כמו למשל ביטוח נסיעות לחולי לב, חולים כרוניים, חולי סרטן או אנשים שעברו לאחרונה אשפוז. בנוסף, במידה ומדובר בהגעה של נשים בהריון לסיישל, תוכלו להזמין ביטוח נסיעות שיכסה מקרים של החמרה בלתי צפויה המצריכה אשפוז, הטסה רפואית וכדומה.

באיזה שלב נזמין ביטוח נסיעות לאיי סיישל?

את הביטוח מומלץ להזמין כמה שיותר מוקדם וזאת מאחר ואנו רוצים להוריד משימה נוספת מההכנות לחופשה בסיישל. בנוסף, כדאי לזכור כי ככל שנטפל בהוצאת ביטוח נסיעות לסיישל 6667ט