נוסעים לחו"ל? דאגו לביטוח נסיעות לחו"ל עם הביטוח של פספורט קארד!

ביטוח נסיעות לסיני

טסים למצרים? נוסעים לסיני? נהדר! אל תשכחו לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל עם פספורט קארד! ביטוח הנסיעות הטוב ביותר.

ביטוח נסיעות לסיני עם פספורט קארד

ביטוח נסיעות לחו"ל של פספורט קארד לסיני הוא מודולרי, נגיש ומהיר. ניתן לעשות ממש במהירות דרך שיחה טלפונית עם סוכן או בעזרת הממשק האינטרנטי שמאפשר לכם לעשות בעצמכם ביטוח נסיעות לסיני בתוך כמה דקות, רוצים להתחיל? לחצו על הכפתור מטה.

 

רכוש פספורטכארד מכאן
 

  • ניתן לעשות ביטוח החל מ-90 ימים לפני הנסיעה.
  • למידע והזמנה מול נציג, חייגו: 055-9589080

איזה הרחבות ביטוח כדאי לעשות?

לרוב זה תלוי בכם ומהי מטרת הנסיעה אל סיני, ברמת הבסיס כדאי כמובן לעשות הרחבה בתקופה זו למקיף קורונה של פספורט קארד, אבל לא רק. אלא גם את הכבודה באופן מקסימלי (מחשב נייד / טלפון חכם / מצלמה). אם אתם עשים ספורט אתגרי כמו טיולי ג'יפים, צלילה וכדומה. כדאי לרכוש את הרחבת האקסטרים המיועדת לכך. כמו כן, בהתאם למצב בריאותי מומלץ לעשות פוליסת ביטוח נסיעה לסיני מותאמת ככל שניתן למצבכם לכל מקרה.
 

סיני

כמה עולה ביטוח נסיעות למצרים?

אין פערי מחירים בין ביטוחי הבסיס של פספורטכארד (למעט ארה"ב). כל יעד באותו המחיר ההתחלתי. האפשרות היא לרכיב פוליסה מודולרית בהתאמה אישית לפי הצרכים שלכם, בין אם זה לבטח יותר כבודה, מצב בריאותי או ספורט אקסטרים וכדומה. לצפייה במחיר הביטוח והרחבות השונות, עברו אל מחירי פספורט קארד.
 

מדוע פספורטכארד הוא הביטוח הטוב ביותר?

בגלל שהוא היחיד שמשלם לכם במקום ואחר כך דואג לבירוקרטיה. למשל אתם אתם בסיני וצריכים להגיע לביקור רפואי, במקום לשלם מכספכם ולהביא אישורים בארץ, אתם יכולים לדווח על כך למוקד השירות של פספורטכארד והם כבר יטעינו לכם את הכרטיס האדום בכסף בעבור הביקור הרפואי. מקרים נוספים הם כמו אובדן כבודה, איחור במזוודה שתתוגמלו בעבורכם. כמו כן, ישנם פתרונות נוספים כמו חילוץ אווירי וכן הלאה.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה