נוסעים לחו"ל? דאגו לביטוח נסיעות לחו"ל עם הביטוח של פספורט קארד!

ביטוח נסיעות לספרד

מתכננים לטוס למדריד? רוצים לבקר בברצלונה? אל תשכחו לעשות ביטוח נסיעות לספרד עם פספורט קארד, ביטוח הנסיעות לחו"ל הטוב ביותר! מה כדאי לבטח? איך עושים זאת ומהיכן להזמין? כל המידע ממש כאן!

ביטוח נסיעות לספרד אונליין בפספורט קארד

רוצים לעשות ביטוח נסיעות לספרד במהירות? יש אפשרות לעשות זאת אונליין ממש כאן! לחלופין כמובן ניתן להתקשר אלינו טלפונית ולעשות את ביטוח הנסיעות בכמה דקות בלבד. אז למה אתם מחכים? עשו כבר עכשיו ביטוח נסיעות לספרד דרך פספורט קארד - הביטוח הטוב ביותר!
 

רכוש פספורטכארד מכאן

מהו מחיר ביטוח פספורט קארד לספרד?

ביטוח ביטול טיסה
ביטוח נסיעות לספרד מתחיל במחיר של 2.70$ ליום בחבילת הבסיס לגילאים 0 - 60. ככל שתבצעו יותר הרחבות ומצבכם הרפואי או גילכם מורכב יותר, כך המחיר יעלה בהתאם.
 

איזה סוגי הרחבות ביטוח כדאי לעשות?

לרוב כאשר טסים לספרד זה למטרת בילוי אירופאי רגיל וסטנדרטי, קצת שופינג, קצת טיולים ואומנות. אז מהם סוגי הרחבות הביטוח שכדאי לעשות?

 • ביטוח כבודה: ניתן לבצע הרחבה בפספורט קארד בעבור מצלמה, מחשב נייד ומכשיר סלולרי בנפרד מהביטוח הסטנדרטי ובכך לכסות את עצמכם במקרה של אובדן או גניבה.
   
 • ביטוח תאונות רכב בחו"ל: מתכננים לטוס ולנסוע? זאת הרחבה שכדאי לעשות, במקרים כאלו ובמיוחד כאשר יודעים מראש שמתכננים לנסוע ברכב שכור בחו"ל.
   
 • ביטוח למצב רפואי קיים: לכל מצב רפואי קיים, לאחרי אשפוז, אחרי ניתוח, מחלה כרונית וכדומה - דברים כאלו כדאי לבטח ולכסות לכל מקרה.
   
 • ביטוח ביטול טיסה: במיוחד בתקופות של אי וודאות, רצוי לעשות ביטוח ביטול טיסה אשר מכסה לכם מקרים של ביטוח נסיעה לחו"ל ותקבלו החזר הן בעבור כרטיסי הטיסה והן המלון.
   

באנר פספורט קארד

הערים המרכזיות בספרד

חשוב לציין כי באמצעות פספורט קארד ניתן לעשות ביטוח נסיעות לספרד, לכל אחת מן הערים, אלו הן הערים המרכזיות:

 • מדריד: העיר הגדולה ביותר בספרד, עם כמעט 3 מליון תושבים.
   
 • ברצלונה: אפילו תיירותית יותר ממדריד ולרבות כאשר טסים לספרד זה בדיוק לשם.
   
 • ולנסיה: פחות מוכרת, אבל מי שכבר ביקר בספרד פעם אחת מתחיל להגיע גם לאזורים האלו.
   
 • סביליה: מיוחדת מאוד, העיר הרביעית בגדולה בספרד.
   
 • ערים נוספות: סרגוסה, מלאגה, פאלמה, קורדובה והרשימה ממשיכה כמובן, אלו הם גם ייעדי תיירות חמים מאוד בספרד.
   

ביטוח נסיעות לספרד

אז למה פספורט קארד ולא ביטוח נסיעות רגיל?

כאשר רוצים להשמיש את ביטוח הנסיעות לחו"ל של פספורט קארד, אפשר לעשות זאת בצורה פשוטה וקלה - אפליקציה, שיחת טלפון, ווצאפ, צ'אט במוקד חירום אשר זמין לכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ולמעשה יסייע לכם בכל מקרה בו צריך להפעיל את הביטוח. גישה נוחה כזו וכאשר יודעים שיש על מי לסמוך וידאג לכם במקרה הצורך. מעבר לכך! אתם לא צריכים להוכיח דבר באותו הרגע, ניתן פשוט לבקש את השירות ולאחר מכן להציג את המסמך המבוקש. בשונה מחברות ביטוח "רגילות" שם אתם תשלמו קודם כל מכספכם ולאחר מכן תצטרכו להוכיח שאתם זכאים לכסף. כאן זה הפוך לחלוטין! לכן, פספורט קארד הוא ביטוח הנסיעות הטוב ביותר.