נוסעים לחו"ל? דאגו לביטוח נסיעות לחו"ל עם הביטוח של פספורט קארד!

ביטוח נסיעות לפולין

מתכננים לטוס בקרוב לפולין? מומלץ מאוד שתרכשו לפני הטיסה ביטוח נסיעות לפולין של פספורט קארד! ביטוח נסיעות מפספורט קארד יכסה אתכם במקרים לא צפויים שבהם תזדקקו לחברת הביטוח. במאמר זה תוכלו לקרוא את המידע החשוב ביותר לפני שאתם טסים!

למה חשוב לעשות ביטוח נסיעות לפולין?

ביטוח נסיעות לפולין חשוב מאוד לעשות על מנת שלכל מקרה שלא יקרה תמיד תהיו מכוסים ויהיה מי שיעזור לכם, יחלץ אתכם או ידאג לכם לעזרה רפואית וכיסוי הוצאות רפואיות במקרים בהם תצטרכו את זה. ביטוח נסיעות יעזור לכם לטייל ולהנות בראש שקט ונטול דאגות.

 

ביטוח נסיעות לפולין

צריכים ביטוח נסיעות לפולין? הכירו את ההרחבות הנפוצות!

אלו ההרחבות הנפוצות ביותר בביטוח נסיעות לפולין:

 • כיסוי למזוודה - הרחבה זו נועדה לכך שהיא תופעל ותהיו זכאים לפיצוי במקרים בהם המזוודה לא מגיעה / מאחרת / הגיעה עם נזקים. 
   
 • ביטול / קיצור נסיעה - הרחבה זו מכסה אתכם במקרים בהם לא תוכלו לטוס בעקבות מצב רפואי. בנוסף, לכך, במידה ותצטרכו לחזור לארץ לפני הזמן תהיו זכאים לקבל החזר כספי על הטיסה.
   
 • הרחבה לספורט אתגרי - אוכלים אקסטרים לארוחת בוקר? ההרחבה הזו בשבילכם! הרחבה לספורט אתגרי תכסה אתכם במקרים בהם נפצעתם בפעילות של ספורט אתגרי כגון סקי, סנובורד וכדומה.

אילו יתרונות יש לביטוח נסיעות פספורט קארד לפולין?

לביטוח נסיעות לפולין דרך פספורט קארד יש לא מעט יתרונות, אלו היתרונות הבולטים ביותר:

 • שירות של תמיכה בשפה העברית 24 שעות ביממה.
 • ייעוץ רפואי גם מרחוק.
 • במידה ותפעילו את הביטוח תקבלו אוטומטית אל הכרטיס של פספורט קארד את הכסף שאתם צריכים.
 • הביטוח מאוד גמיש וניתן להרחיב פוליסות לימים מסוימים. לדוגמא - אתם עושים סקי רק ביום אחד מהטיול? תוכלו לעשות הרחבה של ספורט אתגרי רק לתאריך המסוים שתבחרו.

 

רוצים שסוכן יחזור אליכם?
השאירו פנייה או חייגו כעת:
055-9589080

ביטוח נסיעות לפולין בהתאם למצבכם הרפואי

דרך פספורט קארד תוכלו לקבל גם מענה ולעשות ביטוח נסיעות לפולין בהתאם למצבכם הרפואי. לדוגמא - ביטוח נסיעות לחולים כרוניים, סרטן, חולי לב וכדומה. בנוסף על כך, תוכלו לרכוש גם ביטוח נסיעות לנשים בהריון שיכסה אתכם במידה ויש צורך להגיע לבקר בבית החולים ואף להתאשפז בעקבות החמרה בלתי צפויה.

מתי מומלץ לעשות ביטוח נסיעות לפולין?

ביטוח נסיעות לפולין מומלץ לעשות מקדם ככל האפשר מ-2 סיבות עיקריות. הראשונה, אנו רוצים להוריד מאיתנו כמה שיותר משימות לקראת הטיסה לפולין. הסיבה השניה והמשמעותית ביותר תהיה במצבים בהם לא תוכלו לטוס וכבר רכשתם טיסה, תוכלו לקבל מחברת הביטוח את כספי הטיסה חזרה.