נוסעים לחו"ל? דאגו לביטוח נסיעות לחו"ל עם הביטוח של פספורט קארד!

ביטוח נסיעות לפרו

טסים לפרו? לא שוכחים לעשות ביטוח נסיעות לפרו בעזרת פספורט קארד! הביטוח הטוב ביותר לנסיעות לחו"ל, כמה עולה, איזה הרחבה כדאי לעשות וכיצד מזמינים? כל המידע ממש כאן!

ביטוח נסיעות לפרו, הזמנה מהירה

מתכננים לטוס בקרוב לפרו? ניתן לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל לפרו דרך פספורט קארד! אצלנו ניתן לעשות זאת ברכישה אונליין (בלחיצה על הכפתור שממש כאן מתחת לפסקה), בהשארת פרטים באחד מן הטפסים באתר או בחיוג מהיר. ניתן להפעיל את הביטוח כ-180 ימים לפני הטיסה.
 

רכוש פספורטכארד מכאן

מה מחיר ביטוח נסיעות לפרו בפספורט קארד?

מחיר ביטוח
מחיר ביטוח נסיעות לפרו מתחיל ב-2.70$ ליום, בעבור חבילת הבסיס בטוח הגילאים בין 0 - 60. הרחבות נוספות יהיו בתוספת תשלום לפי יום ההרחבה ועל פי סוג ההרחבה. מידע נוסף על מחירים תמצאו בעמוד מחירון פספורט קארד.
 

הרחבות ביטוח נסיעות שכדאי לעשות

איזה סוגי הרחבות ביטוח נסיעות לחו"ל רצוי לעשות כאשר טסים לפרו? אלו ההרחבות הנפוצות בפספורט קארד לפרו:
 

 • ביטוח ביטול טיסה: הביטוח מעניק לכם החזר בגין כרטיסי טיסה ומלון עד לגובה של 4,000$. מומלץ מאוד לוודא שאכן ביטוח הנסיעות מבטח זאת, דרך פספורט קארד זה בהחלט אפשרי, גלו מן הסיבות בגינם תפעילו את ביטוח ביטול הטיסה.
   
 • ביטוח לתרמילאים: מוצ'ילרים? תרמילאים? זאת הרחבה ייעודית בעבורכם אשר כוללת חילוץ והרחבות רפואיות שונות, קראו עוד על ביטוח נסיעות לתרמילאים.
   
 • ביטוח ספורט אקסטרים: אם אתם מתכננים לעשות כל סוג של ספורט אקסטרים, תוכלו מראש לבטח את עצמכם לפי ימים ספציפים או לכל הטיול (אם אתם רוצים להיות גמישים).
   
 • ביטוח כבודה: במיוחד כאשר טסים אל מדינות עולם שלישי בהם יש אחוזי פשיעה לא מבוטלים, רצוי לעשות ביטוח כבודה ובפרט לכבודה החשובה והיקרה לנו, החל ממצלמה, טלפון, לפטופ ועוד.
   

באנר מטיילים

שאלות נפוצות לטסים לפרו (Peru)

כמה שאלות נפוצות עם תשובות כמובן, שנשאלו לא מעט על ידי אנשים אשר מתכננים לטוס לפרו:

כמה זמן טיסה לפרו?

לפרו צריך לטוס עם קונקשיין לכן, יש להוסיף את זמן ההמתנה ומעבר בין הטיסות. זמן טיסה ללא המתנות נע בין 16 - 18 שעות.


תוקף הדרכון בכניסה לפרו?

כאשר נוחתים בפרו התוקף צריך להיות לפחות שישה חודשים.