נוסעים לחו"ל? דאגו לביטוח נסיעות לחו"ל עם הביטוח של פספורט קארד!

ביטוח נסיעות לצפון אמריקה

השיגו לעצמכם ביטוח נסיעות לצפון אמריקה כבר עכשיו דרך הקישור המצורף בדף. בנוסף תוכלו לקרוא מידע חיוני על עלויות הביטוח בהתאם לגיל וגם מהן הפוליסות הנפוצות לרכישה עבור היעדים באמריקה הצפונית.

ביטוח נסיעות לצפון אמריקה - רק דרך פספורט קארד

במידה וכבר תכננתם מ - א' עד ת' את הטיול שלכם לצפון אמריקה, דעו כי תוכלו לרכוש את פוליסת הביטוח שלכם אונליין ממש ברגע זה. כל שתצטרכו זה את מספר הדרכון, כרטיס הטיסה ואת מספר תעודת הזהות שלכם. רק לא לשכוח לאסוף את הכרטיס האדום בשדה התעופה ו- טיסה נעימה!

 

רכוש פספורטכארד מכאן
 

מהם היעדים הנפוצים לביקור בצפון אמריקה?

בצפון אמריקה ניתן לאתר מגוון מקומות תיירותיים במיוחד, המתחלקים בין מדינות ארה"ב, קנדה ומקסיקו:

 • יעדים בארה"ב - תיירים רבים המגיעים לצפון אמריקה למטרת ביקור בערי ארה"ב, הן העירוניות והן הכפריות, כמו ניו יורק, לוס אנג'לס, אורגון, טקסס ועוד רבות.
   
 • יעדים בקנדה - למי מכם שמעוניין לשלב חוויה חצי אמריקאית חצי אירופאית - צרפתית, דעו שבקנדה, תוכלו להנות מהשילוב  הנ"ל במגוון ערים כמו ונקובר, טורונטו, מונטריאול וקוויבק. נמליץ לקחת אתכם ביגוד חם כי זה הולך להיות קריר.
   
 • יעדים במקסיקו - מקסיקו אומנם דוברת ספרדית אך גם היא נכללת במסגרת ביטוח לצפון אמריקה. מקסיקו מכילה בתוכה חופים מחסירי פעימה, מזג אויר טרופי למדי וגם טבע פראי שחשוב להימצא בתוכו עם ביטוח נסיעות מתאים.

הפוליסות הנפוצות במסגרת ביטוח נסיעות לצפון אמריקה

ביטוח נסיעות לצפון אמריקה יכול לכלול בתוכו מגוון רחב של פוליסות אידיאליות ובהתאם לאופי הטיול ופרופיל המבוטח. מתחת נציג את פוליסות הביטוח הנפוצות ביותר שמבוטחי פספורט קארד נוהגים לרכוש:

 • ביטוח כבודה - אזור צפון אמריקה נחשב עבור תיירים מישראל כיעד רחוק וחלומי, יחד עם זאת, חשוב לדעת שקורים מקרים בהם הכבודה עלולה להיאבד או להיגנב בעת הטיול ועל כן, דעו שתוכלו לרכוש פוליסת ביטוח כבודה שמטרתה לשלם לכם לקניית רכוש חדש במקום הזה שאבד בארץ המוצא שתגיעו אליה.
   
 • ביטוח נסיעות מצב רפואי קיים - למי מכם המתמודד עם מחלות רקע שעלולות להסתבך במהלך שהות הטיסה הארוכה לצפון אמריקה או לחילופין, מחזיק במלאי תרופות שעשוי להינזק במהלך הטיול שלו, נמליץ בחום לרכוש ביטוח נסיעות למצב הרפואי שלכם כדי לספק לכם שירותי חירום רפואיים מורחבים. זכרו שבארה"ב ובקנדה עלויות מערכת הבריאות הן מהגבוהות בעולם וחשוב שתכוסו על כך בעת צרה.
   
 • ביטוח נסיעות לאנשי עסקים - במידה ואתם טסים לצפון אמריקה בעקבות ענייני עבודה וזאת לא תהיה הפעם האחרונה שלכם השנה, תוכלו לרכוש ביטוח נסיעות שנתי שמטרתו להוזיל משמעותית את עלות הביטוח שלכם פר נסיעה. פוליסת ביטוח לאנשי עסקים דרך פספורט קארד מעניקה כיסוי על אובדן או גניבת לפטופ, שירות 24/7 בעברית ממוקד השירות, כיסוי על כבודה, פינוי במצבי חירום ועוד. 
   
 • ביטוח תאונות רכב בחו"ל - אם אתם טסים לצפון אמריקה כדי לבקר בארה"ב, אתם ודאי יודעים שבמקומות רבים לא קיימת תחבורה ציבורית ושההגעה למקומות התיירות מבוססת על נסיעה ברכב פרטי. בארה"ב תוכלו למצוא אינספור חברות השכרה לרכבים בדיוק עבור הסיבה שציינו. במידה ואתם מתכננים לשכור רכב, דעו שיהיה עליכם לרכוש ביטוח לרכב השכור שנועד לבטח את הרכב במקרה של פגיעה בו במהלך תאונה.

מחירי ביטוח נסיעות לצפון אמריקה - לפי גיל

מתחת נציג את תוספת המחיר שאתם צפויים לשלם פר יום (מימי הביקור בצפון אמריקה) ובהתאם לגיל שלכם. חשוב לציין שמחירי ביטוח נסיעות לצפון אמריקה יהיו יקרים יותר ממחירי ביטוח עבור מדינות אירופאיות למשל. מתחת נציג כבר את הסכום המדוייק לאחר תוספת המחיר.

 

גיל המבוטח מחיר ביטוח ליום (לאחר "תוספת המחיר")
0 - 60 3.30$
61 - 65 6.10$
66 - 70 9.00$
71 - 75 18.9$
76 - 79 33.30$
80 - 84 33.30$
 • מחירי הפוליסה צפויים להתייקר בהתאם למצב הרפואי של המבוטח.
   
 • המחירים שצויינו כוללים שירותי חילוץ והצלה וחבות צד ג'.
   
 • למעוניינים מעל גיל 85 - יחוייבו בשליחת מסמכים נוספים לבקשת חברת פספורט קארד כתנאי לרכישת ביטוח נסיעות לצפון אמריקה.

שירותים נוספים שפורטל קארד מציע

דרך פורטל פספורט קארד, שעובד בשיתוף אופיר דיין סוכנות לביטוח בע"מ, תוכלו לקרוא מידע חיוני על ביטוחי נסיעות לפי גיל, לפי מצב בריאותי ולפי המדינה שבה אתם צפויים לבקר (תוכלו לקרוא בפירוט על ביטוח נסיעות לארה"ב). תוכלו גם ליצור קשר ישיר מול נציגנו בפורטל קארד במספר: 055-9589080 או לחילופין, ע"י השארת פרטים בפורטל ונדאג שיחזרו אליכם.