נוסעים לחו"ל? דאגו לביטוח נסיעות לחו"ל עם הביטוח של פספורט קארד!

ביטוח נסיעות לקפריסין

צריכים ביטוח נסיעות לקפריסין? בעזרת פספורט קארד תוכלו לעשות ביטוח נסיעות לקפריסין הטורקית (הצפונית) או באזור הדרום - כלל מגוון נרחב של כיסוים והרחבות גמישות. קראו עוד והבינו מדוע כדאי להזמין דווקא פספורט קארד.

ביטוח פספורט קארד לקפריסין

בין אם אתם טסים אל קפריסין או רוצים לעשות ביטוח נסיעות לקפריסין הצפונית, בעזרת פספורט קארד אתם יכולים לעשות זאת במהירות ובפשטות! ניתן לחייג תמיד אל נציג טלפוני, להשאיר פרטים באתר או ללחוץ על הכפתור הבא ולהתחיל ברכישה אונליין של ביטוח הנסיעות לחו"ל שלכם.
 

רכוש פספורטכארד מכאן

מהו מחיר ביטוח נסיעות לקפריסין הטורקית?

מחיר ביטוח


 מחיר ביטוח נסיעות לקפריסין הטורקית מתחיל ב-2.70$ ליום. המחיר מתייחס לחבילת הבסיס כאשר אין מצב רפואי מורכב ואתם מתחת לגיל 60. ככל שיש יותר הרחבות או שינוי במצב הבריאותי, כך מחיר הביטוח בהתאם. לכן - אנו ממליצים שתבדקו את מחירון הביטוח שבפורטל.
 

 • המחיר המוצג מתייחס גם בעבור אזורים נוספים בקפריסין.

איזה פוליסות מומלץ לעשות לקפריסין?

בין אם אתם טסים לקפריסין או קפריסין הטורקית (אזור הצפון), ישנם כמה הרחבות ביטוח שכדאי לעשות, הנה כמה מהם:

 • ביטוח ביטול השתתפות עצמית ברכב שכור - מרבית המטיילים בקפריסין ואשר מגיעים גם אל קפריסין הטורקית, שוכרים רכב. דרך פספורט קארד אפשר להוסיף הרחבה של "ביטול השתתפות עצמית ברכב שכור", למעשה במידה ותצטרכו לשלם במקרה של תאונה עם רכב שכור - פספורט קארד מכסים את הנזק.
   
 • ביטוח לספורט אתגרי אקסטרים - מתכננים לעשות ספורט אתגרי, טיפוס? קפיצה? גלישה? לא משנה איזה מהם - חשוב לערוך ביטוח המכסה את יום או ימי הפעילות הספורטיבית והאתגרית שלכם.
   
 • הרחבה של כבודה - כן אפשר לבטח את הכבודה (המזוודה בעיקר), אבל ניתן גם להרחיב זאת ולעשות כיסוי למצלמה, כיסוי למכשיר סלולרי, כיסוי למחשב נייד וכן - פריטי יקר ערך נוספים, על התאמת הכיסוי באופן אישי, צריך לשאול את סוכן הביטוח.
   
 • ביטוח נסיעות לחו"ל לאנשי עסקים - פוליסה זו מכסה גניבה של ציוד אישי כמו מחשב, אייפד או מצלמה, הטסה רפואית לישראל וכדומה.
   

קפריסין הצפונית

למה דווקא פספורט קארד ולא ביטוח אחר?

ללא ספק לפספורט קארד ישנם מספר יתרונות מרכזיים על המתחרים, אז מה פספורט קארד נותן לכם?

 • גמישות בהרחבת ביטוח הנסיעות: צריכים רק יום אחד לבטח ספורט אקסטרים? אין בעיה, צריכים יום אחד לבטח רכב שכור? אין בעיה. למעשה - ניתן לעשות הרחבות באופן ספציפי לפי היום בו אתם משתמשים בשירות. כך שלא תשלמו סתם על הרחבות למשך כל החופשה.
   
 • כרטיס אשראי נטען: הכרטיס של פספורט קארד, אותו תוכלו לאסוף בכמה דרכים - הופך לכרטיס אשראי בעת הצורך. ז"א, קרה מקרה ואתם צריכים שירות? פונים למוקד ובתוך כמה דקות הכרטיס נטען והופך לאשראי לכל דבר ועניין.
   
 • מוקד חירום זמין 24 שעות: המוקד של פספורט קארד זמין לשירותכם סביב השעון, ניתן להשיג אותם בטלפון, באפליקציה, בווצאפ, בסקייפ וגם ישירות דרך האתר.
   
 • מגוון סוגי כיסויים: ישנם המון כיסויים שאין בחברות ביטוח אחרות, פספורט קארד דואגים להיות גמישים ולהעניק פתרונות לכל מקרה ולכל יעד.
   

באנר מטיילים

שאלות שגולשים שאלו על קפריסין הטורקית

טסים אל קפרסין הצפונית הטורקית? הנה כמה שאלות שגולשים שאלו:

האם צריך לבטח גם בעבור קפריסין?

ביטוח בעבור קפריסין וקפריסין הטורקית אינו משנה את מחיר הפוליסה, אבל כן - יש לציין זאת מול סוכן הביטוח להתאמת הפוליסה.


האם אפשר לבטח ילד בגיל שנה?

כן, ניתן לעשות ביטוח מגיל 0 ועד גיל 60 ללא בעיה, מעל יש להתאים את הפוליסה.