נוסעים לחו"ל? דאגו לביטוח נסיעות לחו"ל עם הביטוח של פספורט קארד!

ביטוח נסיעות לרומניה

מתכננים לטוס בקרוב לרומניה? דרך פורטל קארד ניתן לעשות ביטוח פספורט קארד לרומניה במהירות ובכל שעה! אז למה אתם מחכים? עשו כעת ביטוח נסיעות לרומניה דרך הטובים ביותר.

הזמנה מהירה של ביטוח נסיעות לרומניה

מחפשים ביטוח נסיעות לרומניה ורוצים את הטוב ביותר? בעזרת פספורט קארד תוכלו לקבל את ביטוח הנסיעות המוביל והטוב שקיים. ניתן להשאיר פרטים או לחייג אל הסוכן ממש עכשיו. או לחלופין ללחוץ על כפתור רכישה אונליין ולהזמין בעצמכם ביטוח נסיעות מטעם פספורטכארד.
 

רכוש פספורטכארד מכאן
 

  • ניתן להזמין ביטוח נסיעות עד 180 ימים לפני הטיסה.
  • לא ניתן לבצע ביטוח לאחר עזיבת המדינה.

כמה יעלה פספורט קארד לרומניה?

מחירי ביטוח נסיעות לכל היעדים בעולם (למעט ארה"ב) מתחילים במחיר של 2.70$ ליום בעבור חבילת הבסיס. ניתן לראות כאן פוליסה לפי מדינות או לחלופין להיכנס אל מחירון ביטוח הנסיעות להבין איזה סוגי הרחבות ומהם המחירים למבוטחים מעל גיל 60.
 

רומניה

איזה סוגי הרחבות כדאי לעשות?

האטרקציה המרכזית שרומניה מציעה וצריך בעבורה ביטוח נסיעות היא סקי. כאן אפשר להרחיב על ביטוח סקי את כל המידע הנחוץ. למעט זה, כדאי לעשות הרחבה לפי המצב הרפואי ועל פי הכבודה שהנכם לוקחים עימכם. בין אם זה מחשב נייד, מצלמה או מכשיר טלפון חכם, אשר לרוב יהיו תחת המטריה של ביטוח נסיעות לחו"ל לאנשי עסקים.

בנוסף אנו ממליצים לבטח את הכבודה וגם להוסיף הרחבות בהתאם לסוג ואופי הטיול שלכם. כך למשל, אם מדובר על טיול בו אתם מתכננים להשכיר רכב, כדאי לזכור להוסיף סעיף של ביטול השתתפות עצמית על רכב שכור וכדומה. ניתן לקבל מידע נוסף על סוגי פוליסות כאן.

באנר פספורט קארד

הנה הסיבות העיקריות, למה דווקא פספורט קארד!

על ביטוח נסיעות לחו"ל שקודם משלם לכם ואחרכך דואגים לביקורטיה ולטפסים כבר שמעתם? אז זה בדיוק אחד מן היתרונות שמציע לכם פספורט קארד. כמו כן, יתרונות רבים נוספים בזמינות סביב השעון, נגישות יצירת הקשר בין אם היא בווצאפ, בסקייפ, דרך האפליקציה או בשיחת חינם מכל יעד בעולם*. בנוסף, פספורט כארד הנם היחידים שמספקים לכם כרטיס אשראי אשר נטען במקרה של אובדן כבודה או מקרה רפואי בחו"ל.