נוסעים לחו"ל? דאגו לביטוח נסיעות לחו"ל עם הביטוח של פספורט קארד!

ביטוח נסיעות לחולי סרטן

נסיעה לחו"ל של חולי סרטן מצריכה היערכות מתאימה, כאשר יש לשים דגש מרכזי על נושא הביטוח. חברת פספורט קארד מספקת מענה הולם לעניין: ביטוח נסיעות בחו"ל לחולי סרטן. המשיכו לקרוא ותוכלו לקבל מידע חיוני בנושא לפי הזמנת הביטוח.

ביטוח נסיעות לחולי סרטן דרך פספורט קארד

חולי סרטן בישראל אשר מעוניינים לטוס לחו"ל, לא משנה לאן, נמצאים לא פעם בבעיה. לא כל החברות מספקות פתרון של ביטוח נסיעות בעבורם בשל מצבם הרפואי ובמקרים אחרים הפוליסות הקיימות אינן מתאימות לצרכים. חברת פספורט קארד מציעה ביטוח נסיעות לחולי סרטן אשר מספק מענה לחולים ומאפשר להם לקבל כיסוי ביטוחי בעת החופשה או הטיול. 

 

ביטוח לחו"ל לחולי סרטן

כמה עולה ביטוח נסיעות לחולי סרטן?

ביטוח נסיעות לחו"ל לחולי סרטן יהיה בתוספת מחיר על פי מספר פרמטרים משתנים, ניתן לומר באופן גס כי תוספת המחיר מתחילה ב-7$ ליום, תלוי גיל ותלוי מצב רפואי. על מנת להבין בדיוק מהו מחיר התוספת בפוליסה לחולי סרטן, יש לבצע שיחה עם נציג ולאחר העברה מידע רפואי יהיה ניתן לקבל הצעת מחיר מלאה.

רוצים שסוכן יחזור אליכם?
השאירו פנייה או חייגו כעת:
055-9589080

מידע נוסף על ביטוח נסיעות לחו"ל לחולי סרטן

לפני ההזמנה, כדאי לבדוק את העלויות מאחר ואחד הפרמטרים המרכזיים של חברת הביטוח לצורך תמחור הפוליסה הוא המצב הבריאותי. בשל כך, יש לקחת בחשבון שהמחיר יהיה יקר יותר מאשר פוליסות סטנדרטיות אך חשוב לזכור כי בעת צרה או מצב חירום, הפעלה של הביטוח יכולה להיות קריטית מבחינה רפואית וכמובן גם תשתלם כלכלית בשל כיסוי הוצאות טיפול רפואיות. 

 

רכוש פספורטכארד מכאן

מה בודקים לפני שמזמינים ביטוח נסיעות לחולי סרטן?

יש מספר פרמטרים שנמליץ לכם לבדוק בעת הזמנת הפוליסה הביטוחית ומספר דברים שכדאי לדעת על הנושא:

  • ייתכן שתידרשו להציג מסמכים רפואיים מסוימים מהתקופה האחרונה וזאת על מנת שחברת הביטוח תקבל מושג אודות המצב הרפואי המדויק.
     
  • קיימת גם האפשרות שבעת מילוי ההרחבה, יידרש הרופא המטפל לספק מענה על מספר שאלות ביניהן פירוט האבחנה הרפואית של המבוטח.
     
  • יש לבדוק כי הביטוח מספק פתרונות חיוניים כמו פינוי רפואי מוטס במצבי חירום ואף הטסה רפואית בחזרה אל ישראל במידה והדבר נדרש.

רוצים שסוכן יחזור אליכם?
השאירו פנייה או חייגו כעת:
055-9589080

ביטוח לחו"ל לחולי סרטן אינו יתאים לכל סוג של טיול

למרות שחברת פספורט קארד מספקת מענה למצב רפואי זה, חשוב לזכור שהביטוח מתייחס לרוב לטיולים סטנדרטיים ולא לפעילויות אקסטרים כאלה ואחרות כמו חופשות סקי או ספורט אתגרי אחר. ככל שאופי הטיול יהיה יותר רגוע ובטוח בעבור המבוטח, כך התשלום יהיה נמוך יותר וחשוב לזכור זאת. העלות עשויה להיות מושפעת גם ממשתנים נוספים כמו אורכו של הטיול ויעד הנסיעה עצמו. 

 

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

יתרונותיו של פספורט קארד בביטוח לחולי סרטן

אם זאת הפעם הראשונה שאתם שומעים על ביטוח הנסיעות של חברת פספורט קארד, כדאי שתדעו שיש לו מספר יתרונות בולטים. ראשית כל, אתם מקבלים כרטיס מגנטי אשר דומה מאוד לכרטיס אשראי. באמצעות כרטיס זה תוכלו לשלם במקומות רבים כמו בתי מרקחת או מוסדות רפואיים בחו"ל במצבי חירום כאלה ואחרים. כמו כן, החברה מעמידה לטובת מבוטחיה מוקד טלפוני אשר זמין 24 שעות ביממה וגם שירות וייעוץ רפואי מרחוק עם רופאים מקצועיים.