נוסעים לחו"ל? דאגו לביטוח נסיעות לחו"ל עם הביטוח של פספורט קארד!

ביטוח נסיעות לחולי אפילפסיה

קראו מדוע חשוב לרכוש ביטוח נסיעות לחולי אפילפסיה, מה מכוסה ומה תוכלו לכסות בתוספת תשלום, מה מייחד את פספורט קארד מחברות ביטוח אחרות וגם נציג כמה טיפים אידיאליים.

מדוע ביטוח נסיעות לחולי אפילפסיה הוא חשוב?

אפילפסיה נחשבת למחלה חמורה שעלולה לגרום להתקפים מסכני חיים בלי התרעה מוקדמת, מה שאומר שגם כשתטוסו לחו"ל, אתם עלולים ליפול קורבן לאירוע חירום לא צפוי. 

 

חשוב לדעת שביטוח הבריאות המסובסד לו אתם זכאים בישראל אינו תקף כשאתם יוצאים מגבולותיה, מה שאומר שעל כל שירות רפואי שתזדקקו לו, תיאלצו להפרד מסכומי כסף גבוהים במיוחד וכאלו שעשויים לעלות לכם בתקציב הכולל של הטיול שלכם.

 

כדי למנוע מכם עלויות גבוהות למדי, נמליץ לכם לרכוש ביטוח נסיעות לחולי אפילפסיה של פספורטקארד, שיעניק לכם כיסוי מורחב על כל התקף או מקרה רפואי אחר שתחוו במפתיע במדינה הזרה.

 

ביטוח נסיעות לחולי אפילפסיה

מה מכסה ביטוח נסיעות לחו"ל לחולי אפילפסיה?

אז לפני שאתם רוכשים ביטוח נסיעות לחולי אפילפסיה, מן הראוי שתדעו מה תפקידו לכסות בזמני חירום. להלן המקרים המרכזיים שהוא מכסה:

 • הוצאות רפואה - אתם מכוסים בכל הקשור לפגישה עם רופא מקומי במדינת היעד, כולל מימון של תרופות מרשם להם תזדקקו.
   
 • פינוי רפואי - אתם מכוסים בגין כל פינוי רפואי שלכם, כולל מסוק או אמבולנס וכולל צוות ליווי רפואי בעת הפינוי.
   
 • אשפוז - אתם מכוסים על כל יום שבו אושפזתם עקב מצבכם הרפואי הקיים או החמרה, כולל תרופות. 
   
 • הרחבות - בהתאם להרחבות שהוספתם, תפקידה של פספורט קארד לפצות אתכם על כל הרחבה שרכשתם ונאלצתם להפעיל.

הרחבות לביטוח נסיעות לחולי אפילפסיה

אומנם ביטוח נסיעות לחולי אפילפסיה נחשב למורחב בפני עצמו, אך חשוב שתדעו שיש הרחבות ביטוח נפרדות שניתן להוסיף אליו בתוספת תשלום. הנה כמה מהמומלצות עבור חולי אפילפסיה:

 • ביטוח ביטול טיסה - כפי שאתם כבר יודעים, התקפי אפילפסיה אינם צפויים ועקב כך, גם ביום הטיסה, אתם עשויים לחוות התקף לא נעים שיגרום לכם לפספס את כל הטיול שלו ציפיתם. במסגרת הרחבת ביטול טיסה, ניתן לקבל החזרים על הטיסות ועל אטרקציות שרכשתם מראש במדינת היעד וכל זאת במידה ונאלצתם להתאשפז בגין כל סיבה. 
   
 • ביטוח טלפון נייד - ההרחבה הזו נועדה לספק לכם פיצוי כספי על כל מקרה בו אבד או נגנב לכם מכשיר הסלולר בחו"ל. לעתים בעת התקף אפילפטי, חולי אפילפסיה עשויים להותיר מאחור חפצים חשובים, הכוללים את מכשיר הטלפון האישי ועוד דברים שצוותי ההצלה עשויים לפספס עקב זמני טיפול קריטיים, מה שיכול להוביל לגניבה של המכשיר ע"י עובר אורח.
   
 • שירות Flight delay - אומנם מדובר בשירות חינמי הניתן לכל רוכש ביטוח נסיעות של פספורט קארד, אך כזה שבהחלט מתגמל במקרה בו הטיסה שלכם איחרה ביותר מ - 90 דקות. עם שירות Flight delay, תוכלו להכנס למגוון טרקלינים מסביב לעולם בחינם ולשהות בהם בנוחות עד שהמטוס יהיה מוכן עבורכם!

יתרונות ביטוח לחולי אפילפסיה דרך פספורט קארד

ביטוח פספורט קארד עבור חולי אפילפסיה בחו"ל מאפשר גישה נוחה לתשלום עבור שירותי חירום בעת הצורך וזאת ע"י שימוש בכרטיס אשראי של פספורט קארד, שאליו חברת הביטוח מטעינה לכם כסף בזמן אמת בהתאם למקרה, מבלי שתוציאו דולר/ יורו/ רופי/ בקיצור הבנתם.

 

בנוסף, רק בפספורטקארד אתם זכאים לשירות ללא תוספת תשלום בגין עיכוב הטיסה שלכם. השירות כפי שכבר קראתם נקרא Flight Delay והוא מאפשר לכם המבוטחים כניסה חינם לטרקלינים מאובזרים ברחבי העולם וזאת בתנאי שהטיסה שלכם איחרה ביותר מ - 90 דקות.
 

באנר מטיילים

כיצד על חולי אפילפסיה להתארגן לטיסה לחו"ל?

יש כמה פרטים שעליכם ליישם כדי להבטיח טיסה ליעד וחזרה ממנו בצורה בטוחה ככל הניתן.

 • הצהרה מראש - חשוב שלאחר שסגרתם את הטיסה, שתעדכנו את חברת התעופה על מצבכם הרפואי, כדי לאפשר מתן סיוע כמה שיותר מקצועי בטיסה שתקחו בה חלק.
   
 • ציוד רפואי - את הציוד הרפואי עליכם לאחסן בתיק הגב האישי הצמוד אליכם. בשום פנים אין לתעדף איחסון של הציוד במזוודה הנשלחת לבטן המטוס, שכן, היא לא זמינה לכם במהלך הטיסה ועשויה להתעכב בעת נחיתה במדינת היעד. כמובן שבמידה ומדובר בציוד רזרבי, ניתן לאחסן במזוודה הגדולה ובעדיפות בטרולי, שעולה אתכם לטיסה.
   
 • מסמכים - חשוב שתצטיידו במסמכים רפואיים מהרופא המטפל ובדגש על השפה האנגלית כדי למנוע חשדות מצד עובדי המכס במדינת היעד.