נוסעים לחו"ל? דאגו לביטוח נסיעות לחו"ל עם הביטוח של פספורט קארד!

ביטוח נסיעות לחו"ל לחולי לב

במידה ואתם חולים במחלת לב, אתם נכללים תחת קבוצת מבוטחי נסיעות לחו"ל אשר צריכים הרחבה לכיסוי רפואי של חולי לב. לכן, אתם צריכים ביטוח נסיעות לחולי לב - עם פספורט קארד זה בהחלט אפשרי.

איזה כיסוי צריך לביטוח נסיעות לחולי לב?

פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל סטנדרטית אינה מספיקה לחולי לב, כאשר מצבכם הרפואי שונה. יש צורך בביצוע הרחבה מותאמת למצב הקיים, זה נקרא "פוליסה לכיסוי מצב רפואי קיים". לאחר שתצהירו על מצבכם הרפואי מול נציג, תצטרכו לשלוח מספר מסמכים מהרופא ולאחר מכן, תקבלו עד המחיר העדכני של הביטוח וכיסוי מותאם אישית לכם.
 

ביטוח נסיעות לחולי לב

מהו מחיר תוספת ביטוח בגלל מחלת לב?

כן, קיימת תוספת בעבורביטוח נסיעות למצב רפואי קיים והיא בהחלט משתנה בהתאם לגיל המטופל ולמצב הרפואי שלו (מתי היה האשפוז האחרון, כמה פעמים היה וכו'). מצורפת כאן טבלה המסבירה על מחיר ביטוח נסיעות לחו"ל לחולי לב - המחיר המוצג הוא תוספת למחיר הפוליסה הבסיסית. בנוסף, אם המצב אינו סטנדרטי - ייתכן כי לא תבוטחו כלל או שכן, אבל במחיר גבוה יותר.
 

גיל המבוטח תוספת מחיר
0 - 50 3.5$
51 - 60 4.4$
61 - 70 5.0$
71 + כלול במחיר הפוליסה

למחירון המלא, לחצו כאן 

דברים שחשוב להכיר בפוליסת הביטוח

פוליסת ביטוח נסיעות לחולים כרוניים וכן, גם לחולי לב צריכה ברורה לכם, בדיוק באיזה מקרים ובאיזה מצבים היא מכסה אותכם, לרוב - היא מכסה בדיוק את המקרים שהיא צריכה. אבל ישנם מקרים חריגים שאינה מכסה, כמו למשל פגיעה עצמית או טעות של נתונים שהבאתם לחברת הביטוח. לכן, מומלץ לקרוא את הפוליסה המלואה וכן, לבדוק שהנתונים שקיבלתם אכן עדכניים ונכונים.
 

באנר מטיילים

למה לעשות ביטוח נסיעול לחו"ל לחולי לב?

מקרה רפואי חמור בחו"ל ללא ספק לא נעים ואף אחד לא רוצה לחשוב לכיוונו. אבל אם דבר כזה קורה, במדינה זרה - חשוב שיהיה לכם פתרון לכך. במיוחד אם מדובר על מחלת לב. ביטוח נסיעות לחולי לב יספק לכם את המענה למקרה רפואי או החמרה במצבכם הרפואי. אז אל תסתכנו ועדכנו את פספורט קארד במצב הבריאותי שלכם. כמו כן, מתאים כחלק מכיסוי של ביטוח נסיעות לגיל השלישי (גיל 60 ומעלה).
 

רכוש פספורטכארד מכאן

האם חייב להודיע על מחלת הלב לחברת הביטוח?

אם לא תודיע - לא תיהיה מבוטח על כך. מעבר לכך, אם יקרה לכם מקרה רפואי בחו"ל ולא יידעת את חברת הביטוח כי אתה חולה במחלת לב. ייתכן שהכיסוי כולו לא יהיה בתוקף למצבים רפואיים אחרים - אם ייקבע כי המצב שהגעת אליו קשור אל מחלת הלב בדרך ישירה או בעקיפין. לכן - אם כבר עושים ביטוח נסיעות לחו"ל, עושים אותו כמו שצריך.


האם חובה להצהיר על מחלת לב?

כן, צריך להצהיר על מחלת הלב על מנת להיות מבוטחים.


האם מבטחים כל חולי לב לחו"ל?

לצערנו לא כל מקרה מבטחים, אבל כן - מנסים לבטח לתת שירות לכל אחד.


האם יש תוספת למחיר הביטוח?

כן, יש על פי התעריף שכתבנו מעלה, על לעיתים יש חריגים והמחיר מותאם אישית.