נוסעים לחו"ל? דאגו לביטוח נסיעות לחו"ל עם הביטוח של פספורט קארד!

ביטוח נסיעות לחו"ל לאחר אשפוז

עברתם ניתוח בתקופה האחרונה ואתם עתידים לטוס לחו"ל? וודאו שאתם מספקים לעצמכם כיסוי במקרה בו תחושו ברע. הזמינו עוד היום ביטוח נסיעות לחו"ל לאחר אשפוז ותוכלו לטוס לכל יעד בראש שקט.

ביטוח נסיעות לחו"ל לאחר אשפוז - מה חשוב לדעת?

ראשית כל, כדאי לזכור שלא כל ניתוח מצריך מאיתנו היערכות זהה. יש אינספור ניתוחים פשוטים שההחלמה מהם היא מהירה למדי ולכן במצבים כאלה לא בטוח שתזדקקו לשינויים בפוליסת ביטוח הנסיעות. לעומת זאת, ישנם ניתוחים מורכבים יותר אשר עשויים לגרום לתשישות בשבועות שלאחר הניתוח עצמו, או תחושות אחרות שיצריכו טיפול רפואי הולם. בשביל לא לקחת סיכונים מיותרים, אנשים רבים מעדיפים להזמין ביטוח נסיעות לחו"ל לאחר אשפוז - ביטוח אשר מותאם לנסיבות אלו ולוקח בחשבון שירותים שונים שעשויים להיות נחוצים לאחר ההחלמה ובעת השהות במדינה אחרת.
 

רכוש פספורטכארד מכאן

ההיבט הכלכלי של ביטוח נסיעות לחו"ל אחרי אשפוז 

מלבד הרצון של כולנו לקבל מענה מהיר וסיוע בשעת חירום, חשוב גם להתעכב על הפן הכספי של הביטוח. ביטוח נסיעות לחו"ל לאחר אשפוז עשוי לחסוך לנו לא מעט כסף כאשר נזדקק לטיפול רפואי יקר במדינה זרה. הסיכוי שנזדקק לטיפול או סיוע רפואי עולה כמובן בסמיכות למועד האשפוז וזאת בין היתר בשל העובדה שהמערכת החיסונית עשויה להיחלש בתקופה זו. לכן, אם אתם מתכננים לטוס כמספר ימים או שבועות לאחר שהתאשפזתם, כדאי להזמין ביטוח שכזה ולבדוק את פרטי הפוליסה בצורה מקיפה.

 

ביטוח נסיעות לחו"ל לאחר אשפוז

פספורט קארד מציג: ביטוח נסיעות אחרי צינתור

בין אם עברתם לאחרונה צינתור טיפולי או צינתור אבחנתי, ייתכן שהגוף תשוש וזקוק לזמן החלמה. כפי שציינו קודם לכן, המערכת החיסונית לאחר ניתוחים וצינתורים עשויה להיחלש בצורה משמעותית ולכן רמת הסיכון עולה, במיוחד כאשר מדובר בחופשה או טיול ליעדים רחוקים המצריכים מכם מאמץ רב או כרוכים בטיסות ארוכות ומתישות. ביטוח נסיעות לחו"ל לאחר צינתור נועד לכסות מצב רפואי קיים תוך התייחסות מדויקת יותר למידת החומרה של התהליך הרפואי שעברתם.

 

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מה חשוב לדעת על ביטוח נסיעות לחו"ל לאחר ניתוח?

ראשית כל, כדאי לזכור שבמקרים מסוימים תידרשו להציג מסמכים רפואיים ואף אישור מהרופא המטפל המעיד על כך שאתם יכולים לטוס לחו"ל במצבכם. שנית, קחו בחשבון שעלות ביטוח נסיעות לחול אחרי ניתוח עשויה להיות גבוה יותר מאשר עלות של ביטוח נסיעות רגיל מאחר והתקופה שלאחר הניתוח רגישה יותר, מה שאומר שהסיכוי לכך שתזדקקו להפעלת שירותי הביטוח תעלה גם היא. חברת הביטוח מבצעת חישובים סטטיסטיים באשר לסיכוי שתשתמשו בשירותי הביטוח בחופשה והמחיר נקבע בהתאם.
 

באנר פספורט קארד

שאלות נפוצות על ביטוח נסיעות אחרי אשפוז

להלן מספר שאלות שקיבלנו מגולשי האתר בנושא ביטוח נסיעות אחרי אשפוז:

מה חשוב לבדוק כאשר עושים ביטוח נסיעות לחו"ל לאחר צינתור?

בדקו את הסעיף של גבול אחריות ואת גובה ההשתתפות העצמית. כמו כן, כדאי לבדוק מה הסיוע הרפואי שתקבלו במצב חירום ומה שעות המענה של חברת הביטוח.


האם סוג הניתוח שעברתי ישפיע על עלות הביטוח?

ייתכנו שינויים במחיר של ביטוח נסיעות לחו"ל לאחר ניתוח בהתאם לסוג הניתוח הספציפי. ככל שבוצע ניתוח מורכב ורגיש יותר, כך העלות תהיה גבוהה יותר.


מה היתרונות של הזמנת ביטוח נסיעות דרכנו?

דרך האתר שלנו תוכלו להזמין ביטוח נסיעות של חברת פספורט קארד אשר נחשב לביטוח נסיעות מוביל, מקצועי ועם שירות לקוחות טלפוני וגם מענה בוואטסאפ.


האם מותר לטוס אחרי צינתור?

באישור הרופא המטפל בלבד, כמו כן - מומלץ לעשות ביטוח נסיעות מותאם למצב הרפואי.